+420 604 254 986
0
Košík
0 Kč

Produktové kategorie

Design

Komfort při obsluze

Komfort při údržbě

Chytrá domácnost

Provozní způsoby

Uživatelské výhody

Ohřevný prostor

Miele, spol. s r.o.

Pečicí trouby s mikrovlnou


Přednosti výrobků Miele

Nerezový ohřevný prostor s úpravou PerfectClean

Pečicí trouba s mikrovlnou je vybavena nerezovým pečicím prostorem se speciální lněnou strukturou; povrch je navíc ošetřen nepřilnavou vrstvou PerfectClean. Je tak mnohem méně náchylný k poškrábání a čistí se snadněji než běžný nerezový ohřevný prostor. Povrch PerfectClean má nepřilnavé vlastnosti: již během pečení se na stěnách trouby usadí mnohem méně nečistot.

Quick mikrovlna

Funkce QuickStart umožňuje rychlé navolení maximálního výkonu mikrovlny a usnadňuje ohřev nápojů a pokrmů. Definované časové hodnoty můžete libovolně přeprogramovat. Například na pravidelný večerní šálek kakaa nebo pro rychlý ohřev kojenecké láhve.

Kombinovaný provoz s mikrovlnou

Pro rychlejší přípravu Řadu pokrmů můžete připravit výrazně rychleji díky kombinaci běžného provozního režimu a funkce mikrovlny – v závislosti na pokrmu ušetříte až 30 % času.


Individuální nastavení

Konfigurace přístroje dle Vašich představ U celé řady modelů Miele můžete parametry nastavené z výroby libovolně změnit, např. jazyk, hlasitost senzorových tlačítek nebo akustické signalizace. Úprava podle individuálních zvyklostí je možná kdykoliv.

Vlastní programy

Uložení často používaných programů V pečicích troubách Miele můžete vytvořit až 20 vlastních programů: provozní způsob, teplotu a délku přípravy můžete přitom nastavit individuálně. Můžete tak snadno zvolit nastavení pro často připravované pokrmy a automaticky a přesně zopakovat vydařené výsledky.

Elektronická regulace teploty

Minimální odchylky teploty Pomocí elektronické kontroly teploty přípravy pokrmu je zaručena přesná regulace teploty. Lze tak dosáhnout nejlepších výsledků pečení díky minimálním odchylkám teploty a díky širokému spektru použití – od přípravy jogurtu až po křupavé grilované maso.


Systém chlazení přístroje s vlažnou čelní stěnou

Příjemně chladná čelní stěna a okolní nábytek Sporáky a pečicí trouby Miele jsou kompletně chlazeny. Díky tomu zůstávají ovládací prvky, rukojeti a okolní nábytek příjemně vlažné. Použití více vrstev efektivně izoluje dvířka pečicí trouby a zajistí nízkou teplotu na venkovní straně dvířek (50°C za běžného provozu, 70°C v režimu pyrolýzy). Vysoká míra bezpečí a ochrany před popálením.

Bezpečnostní funkce

Automatické vypínání pro maximální bezpečí Stisknutím tlačítka zablokujete přístroj - a chráníte jej před nechtěným zapnutím např. dětmi. Pečicí trouba Miele se automaticky vypne, i když dojde k překročení maximální doby provozu. Takže až jednou zapomenete přístroj vypnout, bezpečí je stále zajištěno.

Pokrmový teploměr

Komfortní kontrola přípravy pokrmů Individuální a na stupeň přesné pečení masa, ryb a drůbeže díky měření vnitřní teploty vč. ukazatele zbytkového času. Aby nebyl nutný žádný dozor nad procesem přípravy pokrmu. Použití pokrmového teploměru je snadné a pohodlné a z plánování menu je rázem zábava.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
 

Sledování zásilky

Pokud si přejete vysledovat Vaši zásilku, prosím zadejte zde Vaše číslo objednávky.