Miele, spol. s r.o.
MIELE H 7860 BP
MIELE H 7860 BPMIELE H 7860 BPMIELE H 7860 BPMIELE H 7860 BP

MIELE H 7860 BP

Kód zboží: rMIE1022

Záruka: 24 měsíců

Dodací lhůta: Zboží je skladem k okamžitému dodání. Na podrobnosti se můžete informovat na e-mailu astra@astranet.cz nebo telefonicky.
Náš telefon: 604 254 986, 583 450 084

Výrobce: MIELE

Pečicí trouba
v perfektně kombinovatelném designu s pokrmovým teploměrem a BrillantLight.

  • Velký dotyk. displej se senzorem přiblížení – M Touch+MotionReact
  • Připravované jídlo vždy a všude pod dohledem – FoodView
  • Nejnižší náklady na čištění – vybavení pyrolýzou a PyroFitem
  • Zvlášť kyprá těsta a zlatavé kůrčičky – klimatické pečení
  • Garantuje, že se jídlo nepřepeče - KeepTastyA+

Cena: 103 990 Kč

Benefity
Data
Downloads

Vlažná čelní stěna

Pečicí trouby Miele jsou po obvodu chlazené. Díky tomu zůstávají ovládací prvky, rukojeti i okolní nábytek relativně chladné. Provedení s použitím několika vrstev efektivně izoluje dvířka pečicí trouby a zajistí nízkou teplotu na vnější straně dvířek a tím bezpečnost a ochranu před popáleninami.

Bezpečnostní funkce

Postarejte se aktivně o dodatečnou bezpečnost – stisknutím tlačítka zablokujete přístroj a chráníte jej před nechtěným zapnutím, např. dětmi. Nebo profitujte v případě nouze z bezpečnostního vypínání: když je maximální provozní doba překročena, trouba Miele se automaticky vypne. To znamená spolehlivou bezpečnost, přestože někdy zapomenete pečicí troubu vypnout.


Energetická účinnost

Mimořádně nízká spotřeba energie: naše nové pečicí trouby se vyznačují třídou energetické účinnosti A+. Tím šetříte energii i životní prostředí a také váš rozpočet.

Chytrá domácnost s Miele@home

Propojením Vašich domácích přístrojů vytvoříte nový volný prostor a propůjčíte svému všednímu dni větší bezpečnost a komfort: předehřejte svou pečicí troubu odkudkoli nebo vyberte recept v aplikaci Miele@mobile a přeneste dotykem optimální nastavení na Vaši pečicí troubu. Nabízíme Vám vlastní vyvinuté funkce a mobilní ovládání – s Miele budete vždy na nejnovějším stupni ve světě digitálního komfortu.


MotionReact

Bez stisknutí tlačítka nebo dotyku Vašeho přístroje můžete ovládat Vaši pečicí troubu. Pokud se přiblížíte, rozsvítí se ohřevný prostor nebo se zapne displej. Také signální tóny, které signalizují konec procesu přípravy, se mohou spustit při přiblížení. To je znatelně komfortnější. Je-li přístroj v provozu za zavřenou přední stěnou nábytku, vydá MotionReact akustický signál a v případě potřeby vypne přístroj.

Výsuvné pojezdy FlexiClip

Přelévejte nebo obracejte svůj připravovaný pokrm pohodlně a v bezpečné vzdálenosti od horkého ohřevného prostoru: díky výsuvným pojezdům FlexiClip můžete pečicí plechy nebo rošty snadno vytáhnout z trouby bez nebezpečí popálení. Náš patentovaný systém Vám umožní nasadit výsuvné pojezdy flexibilně v různé úrovni zcela podle Vašich potřeb.


SoftOpen & SoftClose

Pokaždé snadno: díky rafinovanému tlumicímu mechanismu se dveře zavírají a otevírají neuvěřitelně lehce. A to až do 90° – takto máte obzvláště komfortní a maximálně volný přístup k potravinám v ohřevném prostoru.

Časové funkce

Takto budete mít vše hotové bez stresu a v požadovaném čase: naprogramujte snadno dobu začátku, ukončení nebo dobu trvání přípravy. Ta se automaticky ukončí, když uběhne naprogramovaná doba přípravy. Pro mnohé situace je komfortní také integrovaný kuchyňský budík. A navíc při výpadku proudu je nastavený čas uložen cca 150 hodin.


MultiLingua

Komfort při ovládání pro všechny: na displeji lze nastavit mnoho různých jazyků. Tak je zaručeno srozumitelné ovládánív různých jazycích. Individuální volba jazyka je k dispozici pro všechny přístroje od ovládání DirectSensor S.

Samočištění pyrolýzou a příslušenství PyryFit

Usnadněte si všední den: při pyrolytickém samočištění se rozpadnou zbytky jídel na popel a beze zbytku se uvolní z povrchu – tím se značně snižuje Vaše námaha na čištění. Nemusíte používat agresivní čisticí prostředky a čistit celé hodiny. Obzvláště praktické: během čištění mohou v závislosti na modelu zůstat části příslušenství v ohřevném prostoru.


Katalyzátor AirClean

Šetřete nábytek, stěny a záclony: katalyzátor AirCelan výrazně redukuje tukové usazeniny a pachy z pokrmů – pro příjemnou atmosféru ve Vašem domově.

FoodView

Kontrolujte své pokrmy v pečicí troubě i tehdy, když jste vzdáleni: kamera integrovaná v horní stěně ohřevného prostoru Vám zobrazí na smartphonu nebo tabletu, jak připravovaný pokrm právě vypadá. V případě potřeby můžete rovněž pohodlně na dálku změnit nastavení Vaší pečicí trouby pomocí mobilního telefonu nebo tabletu. Místo neustálého dohledu máte k dispozici více volnosti – a nesrovnatelný komfort.


BrilliantLight

Abyste mohli Vaši pečínku nebo nákyp v troubě co nejlépe posoudit, zajišťují vysoce kvalitní LED zářivky optimální osvícení všech úrovní ohřevného prostoru – tak máte z každého úhlu nejlepší výhled na Váš připravovaný pokrm.

Klimatické pečení

Takto dosáhnete bez námahy nejlepších výsledků: v různých provozních způsobech můžete přidávat vlhkost. Díky tomu je maso uvnitř jemné a šťavnaté a zvnějšku získá chutnou kůrčičku, chléb a housky jsou kypré a současně optimálně propečené. Pro větší komfort můžete časově naprogramovat parní rázy. Také v různých automatických programech se využívá klimatické pečení.


Speciální automatické programy

Tak budete vařit vždy úspěšně: s elektronicky regulovanými programy můžete zcela pohodlně automaticky připravit velký počet různých pokrmů. Ať už připravujete koláč nebo drůbež – nemusíte volit provozní způsob, teplotu ani dobu pečení. Stupeň přípravy, např. pro maso, může být nastaven libovolně. A s dodatečně kombinovatelnou funkcí mikrovlny budou vaše pokrmy hotové ještě rychleji.

TasteControl

Zastaví proces přípravy pro nejlepší výsledky: aby se jídla v pečicí troubě nechtěně dále připravovala, může se ohřevný prostor po procesu přípravy kompletně zchladit. Nebo udržujete pokrmy komfortně na teplotě ideální pro servírování. K tomu se dvířka motoricky otevírají a zavírají. A to nejlepší nakonec: stupeň přípravy vašich pokrmů zůstane zachován dle vašeho přání, i když nejste přítomni, abyste pak mohli připravený pokrm okamžitě vyjmout.


Bezdrátový pokrmový teploměr

Příprava podle vnitřní teploty přináší nejlepší výsledky: s bezdrátovým pokrmovým teploměrem, patentovaným Miele, připravíte maso, ryby a drůbež na stupeň přesně. A to zcela komfortně bez dozoru, neboť ukazatel zbytkového času upozorní, když je pokrm upečený. Manipulace s teploměrem je obzvláště snadná a je kdykoliv po ruce ve dvířkách pečicí trouby – pro větší komfort při pečení.

Speciální použití

Speciální situace vyžadují speciální parametry: se speciálními programy se Vám podaří také nevšední příprava pokrmů. Tak zvolíte například pro kynutí těsta nebo pro sušení ovoce pouze program – správná teplota a vhodné klima ohřevného prostoru jsou tímto již předem nastaveny.


Funkce Crisp

Chutnými křupavými povrchy dodáte určitým potravinám ten správný říz: například hranolky nebo krokety se povedou nejlépe v suchém klimatu ohřevného prostoru. Toho se dosáhne cíleným snížením vlhkosti ohřevného prostoru. Funkci Crisp můžete libovolně přidat.

Rozmrazování

Šetrně na mražené potraviny: zmražené potraviny jsou šetrně rozmrazeny studeným vzduchem za ideálních podmínek.


Pečicí automatika

Maso zůstane šťavnaté: opékání masa za vysoké teploty, dokončení přípravy s individuálně nastavenou teplotou.

Horký vzduch ECO

Obzvláště energeticky úsporné: nejlépe se podaří šťavnaté pečeně nebo vynikající nákypy.


Horký vzduch plus

Kypré a krásně nadýchané: ideální pro rychlé a šetrné pečení masa i pečiva až ve třech úrovních.

Horní/spodní pečení

Univerzální použití, klasicky dobré: aby se všechny tradiční pečené pokrmy perfektně podařily.


Grilování s cirkulací

Zvenčí křupavé, uvnitř pěkně šťavnaté: ideální na kuřata, kačeny, kolena, rolády a řadu dalších masných pokrmů.


Spodní pečení

Individuální příprava: pro pokrmy připravované ve vodní lázni nebo dopékané zespoda.

Velký gril

Uvnitř všestranný: grilování většího množství steaků, klobás, špízů, párků a jiných pokrmů.


Klimatické pečení

Čerstvé jako od pekaře: podpůrná vlhkost zajišťuje nesrovnatelně nadýchaná těsta s křupavou kůrčičkou.

Klimatické pečení s horkým vzduchem plus

Perfektně nadýchané a lahodné: ideální pro pečení masa či pečiva s podpůrnou vlhkostí až na třech úrovních.


Klimatické pečení s automatikou

Optimální pečení: opečení při vyšší teplotě, pokračuje se při individuálně nastavené teplotě s podpůrnou vlhkostí.

Klimatické pečení s intenzivním pečením

Ať už pizza, quiche nebo ovocné koláče: s podpůrnou vlhkostí zespodu křupavé a shora šťavnaté.


Malý gril

Extra pro malá množství: pokud toho má být méně, podaří se steaky, uzeniny a jiné pochoutky vždy perfektně.


Pečení při nízkých teplotách

Jemné a šťavnaté: při nízkých teplotách se maso připravuje obzvláště rovnoměrně – a shora není vysušené.

Horní pečení

Dokončení pro vzhled i chuť: tak se podaří dokonalá příprava při gratinování, pečení a dopékání.


Provedení
Vestavná pečicí trouba
Ano
Design
Barevné provedení
Obsidian černá
VitroLine
Ano
Uživatelské výhody
Funkce udržování teploty
Ano
Bezdrátový pokrmový teploměr
Ano
Funkce Crisp
Ano
Rychloohřev
Ano
TasteControl
Ano
Předehřátí
Ano
Provozní způsoby
Pečení při nízkých teplotách
Ano
Automatické programy
Ano
Rozmrazování
Ano
Speciální použití
Ano
Specifické národní automatické programy
Ano
Malý gril
Ano
Horký vzduch plus
Ano
Intenzivní pečení
Ano
Horní/spodní pečení
Ano
Horní pečení
Ano
Spodní pečení
Ano
Grilování s cirkulací
Ano
Pečicí automatika
Ano
Gril
Ano
Klimatické pečení
Ano
Klimatické pečení s horkým vzduchem plus
Ano
Klimatické pečení s horním/spodním pečením
Ano
Klimatické pečení s pečicí automatikou
Ano
Klimatické pečení s intenzivním pečením
Ano
Komfort při obsluze
Kuchyňský budík
Ano
Indikace aktuální teploty
Ano
Individuální nastavení
Ano
Ukazatel denního času
Ano
Individuální volba jazyka
Ano
Ukazatel data
Ano
Navrhovaná teplota
Ano
Vlastní programy
20
MyMiele
Ano
Show me how
Ano
Polyfonní signální tóny
Ano
Program Sabat
Ano
Nastavení délky pečení
Ano
Časově programovatelné dávky páry
Ano
Programování konce přípravy
Ano
Ukazatel požadované teploty
Ano
Akustická signalizace při dosažení požadované teploty
Ano
SoftClose
Ano
Programování začátku přípravy
Ano
Synchronizace času
Ano
Displej
M Touch
MotionReact: světlo se rozsvítí při přiblížení
Ano
MotionReact: displej se rozsvítí při přiblížení
Ano
MotionReact: potvrzení signálního tónu při přiblížení
Ano
MotionReact: rozpoznání čela nábytku
Ano
FoodView
Ano
Ohřevný prostor
Počet úrovní zasunutí
5
Označení úrovní zasunutí
Ano
Osvětlení ohřevného prostoru
BrilliantLight
Objem ohřevného prostoru v l
76
Komfort při údržbě
Sklopné grilovací těleso
Ano
Pyrolytické samočištění
Ano
Katalyzátor nevyhřívaný
Ano
Dvířka CleanGlass
Ano
Hospodárnost
Třída energetické účinnosti
A+
Využití zbytkového tepla
Ano
Chytrá domácnost
Miele@home
Ano
MobileControl
Ano
WiFiConn@ct
Ano
RemoteService
Ano
Indikace SuperVision
Ano
Bezpečnost
Bezpečnostní vypínání
Ano
Zablokování zprovoznění
Ano
Systém chlazení přístroje a vlažná čelní stěna
Ano
Zablokování dvířek během pyrolýzy
Ano
Zablokování tlačítek
Ano
Technické údaje
Počet fází
1
Frekvence v Hz
50
Hmotnost v kg
47
Napětí ve V
220-240
Celkový příkon v kW
3,7
Šířka/Výška/Hloubka přístroje v mm
595 / 596 / 569
Jištění v A
16
Připojovací kabel se zástrčkou
Ano
Délka elektrického přívodního kabelu v m
1,7
Dodávané příslušenství
Odvápňovací tablety
2
Pečicí plech s úpravou PerfectClean
1
Univerzální plech s úpravou PerfectClean
1
Rošt na pečení s úpravou PyroFit
1
Výsuvné pojezdy s úpravou PyroFit
1
Energetický štítek
formát PDF

Informační list
formát PDF

 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple