AKCE A VOUCHERY

Dárek ke kávovaru Miele CM 5315 Active

K volně stojícímu kávovaru Miele CM 5315 Active od nás nyní dostanete dárek v podobě kvalitní izolační kávové konvice v hodnotě 4 590 Kč. Dárek snadno získáte uplatněním přiloženého voucheru.

Uplatnit voucher

Objednejte si nový Gourmet pizza kámen na pečení zdarma!

Zakoupili jste si pečicí troubu Miele H 2860-2 B/BP? Pak od nás získáváte voucher na Gourmet pizza kámen včetně dřevěné lopatky v hodnotě 5 490 Kč jako dárek. Voucher uplatníte zcela jednoduše na našem e-shopu, zásilku vám pošleme zdarma až domů.

Více o akci

Dárek ke kávovaru Miele CM 5710 Silence

K volně stojícímu kávovaru Miele CM 5710 Silence od nás nyní dostanete dárek v hodnotě 4 489 Kč. Získejte 1 kg zrnkové kávy Miele a izolační kávovou konvici. Ještě tišší kávovar za atraktivnější cenu.

Uplatnit voucher

AutoDos s integrovaným zásobníkem PowerDisk.

Voucher na 6x PowerDisk® All in 1!
Zajistěte si zásobu PowerDisků na půl roku mytí zdarma. K Vaší nové myčce Miele se systémem AutoDos jste obdrželi voucher na 6 kusů PowerDisku. Stačí jen uplatnit dárkový kupón na našem e-shopu a my vám bezplatně zašleme zásobu PowerDisků až domů.

Více o akci

Pračky Miele s unikátním dávkováním TwinDos s dárkem v hodnotě více než 2 600 Kč zdarma!

S nákupem pračky se systémem TwinDos obdržíte prací prostředky v hodnotě více než 2 600 Kč. Při běžné spotřebě vám vystačí na více než půl roku praní. Nyní pračky s tímto unikátním dávkovacím systémem již od 26 990 Kč!

Více o akci

Voucher k vysavači Miele Classic C1 a Complete C3

Objednejte si startovací balení zdarma nebo XXL sadu za zvýhodněnou cenu
K zakoupenému vysavači Miele Classic C1 nebo Complete C3 jste obdrželi voucher na balení 4 originálních sáčků do vysavače Miele zdarma nebo na XXL balení sáčků za zvýhodněnou cenu. Zde najdete instrukce, jak uplatnit voucher.

Více o akci

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte XXL balení originálních sáčků Miele HyClean současně s vysavačem Miele a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma.

AKCE platí do 31.12.2022.

Více o akci

Ke kávovaru skvělou kávu z pražírny

Pokud si zakoupíte u nás kávovar Miele získáte zdarma 250 g pražené kávy ESPRESSO BLEND z pražírny "Vaše Pražírna" z podhůří Jeseníků. Jedná se o směs kávy 70% arabica a 30% robusta. Tato káva patří k chuťově výrazným kávám a potěší každého milovníka kávy.

Přehled vestavných kávovarů.
Přehled volně stojících kávovarů.

Voucher W1 pro pračky bez funkce TwinDos

1 balení UltraWhite zdarma nebo 1/2 roku praní s 30% slevou!
Děkujeme, že jste se rozhodli pro pračku Miele. Koupí Vaší nové pračky jste získali také voucher na jedno balení pracího prášku UltraWhite zcela zdarma nebo prací prostředky na půl roku praní s 30% slevou. Stačí si vybrat.

Více o akci

Voucher na tablety UltraTabs Power

Zajistěte si bezplatný startovací balíček tablet UltraTabs Multi, nebo zásobu tablet za zvýhodněnou cenu. Stačí uplatnit voucher, který jste obdrželi s Vaší novou myčkou Miele.

Více o akci

Voucher na 1 vůni zdarma

S nákupem sušičky Miele T1 se systémem FragranceDos2 jste obdrželi voucher na druhý flakó s vůní do sušičky zdarma. Stačí si na e-shopu Miele vybrat a bude Vám poslána zcela zdarma.

Více o akci

Voucher k vaší sušičce Miele

1 vůně do sušičky zdarma NEBO 3 vůně za zvýhodněnou cenu
K vaší zakoupené sušičce Miele jste od nás získali voucher na vůně do sušičky. Vyberte si z naší nabídky a vyzkoušejte třeba novou vůni DryFresh, která zajistí neutralizaci pachů a vaše prádlo bude jako čerstvě vyvětrané.

Více o akci

Voucher k vaší nové sušičce Miele TWV 780

Objednejte si koš do sušičky zdarma!
Zakoupili jste si novou sušičku Miele TWV 780 a obdrželi jste voucher na koš do sušičky jako dárek? Zde najdete instrukce, jak uplatnit voucher.

Více o akci

Prodloužení záruky u chladniček a mrazniček na 5 let.

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.

Více o akci

Cenově výhodné sety vestavných přístrojů

Vybrané vestavné přístroje Miele můžete mít při zakoupení v setu s myčkou, pečicí troubou a varnou deskou za zvýhodněnou cenu.

Více o akci
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.