AKCE A VOUCHERY

Jubilejní nabídka ke 125. výročí Miele

Při této příležitosti si můžete zakoupit nové produkty z Edice 125 nebo Edice 125 Gala, které mají bohaté příslušenství, speciální vybavení nebo prodlouženou záruku zdarma.

Více o akci

Prodloužená záruka o 125 týdnů na vysavače Miele

Prodlužte si záruku na vysavač Miele o 125 týdnů zakoupením XXL balení originálních prachových sáčků Miele. Pro všechny sáčkové podlahové vysavače Miele.

AKCE platí do 31.12.2024.

Více o akci

Prodloužená záruka o 125 týdnů na chlazení

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící ledničky, mrazničky i vinotéky) od nás získáváte o 125 týdnů delší prodlouženou záruku na celý přístroj.

AKCE platí do 31.12.2024.

Více o akci

Záruka proti škodám způsobeným vodou

Na všechny pračky a myčky Miele nabízíme Záruku proti škodám způsobeným vodou. V případě nežádoucího úniku vody z přístroje Miele poskytneme kupujícímu peněžní náhradu za věcné škody, pokud byl přístroj odborně nainstalován.

Doživotní záruka na motor pračky Miele

Pokud si zákazník u autorizovaného prodejce zakoupí jakýkoliv model pračky Miele, získává automaticky doživotní záruku na profesionální motor Miele. Záruku není nutné registrovat. Akce platí na pračky zakoupené od 1.4.2023.
Více o akci

Dárek ke kávovaru Miele CM 5710 Silence

K volně stojícímu kávovaru Miele CM 5710 Silence od nás nyní dostanete dárek v hodnotě 4 489 Kč. Získejte 1 kg zrnkové kávy Miele a izolační kávovou konvici. Ještě tišší kávovar za atraktivnější cenu.

Uplatnit voucher

AutoDos s integrovaným zásobníkem PowerDisk.

Voucher na 6x PowerDisk® All in 1!
Zajistěte si zásobu PowerDisků na půl roku mytí zdarma. K Vaší nové myčce Miele se systémem AutoDos jste obdrželi voucher na 6 kusů PowerDisku. Stačí jen uplatnit dárkový kupón na našem e-shopu a my vám bezplatně zašleme zásobu PowerDisků až domů.

Více o akci

Pračky Miele s unikátním dávkováním TwinDos s dárkem v hodnotě více než 2 600 Kč zdarma!

S nákupem pračky se systémem TwinDos obdržíte prací prostředky v hodnotě více než 2 600 Kč. Při běžné spotřebě vám vystačí na více než půl roku praní. Nyní pračky s tímto unikátním dávkovacím systémem již od 31 490,- Kč!

Více o akci

Voucher k vysavači Miele Classic C1 a Complete C3

Objednejte si startovací balení zdarma nebo XXL sadu za zvýhodněnou cenu
K zakoupenému vysavači Miele Classic C1 nebo Complete C3 jste obdrželi voucher na balení 4 originálních sáčků do vysavače Miele zdarma nebo na XXL balení sáčků za zvýhodněnou cenu. Zde najdete instrukce, jak uplatnit voucher.

Více o akci

Voucher na tablety UltraTabs Power

Zajistěte si bezplatný startovací balíček tablet UltraTabs Multi, nebo zásobu tablet za zvýhodněnou cenu. Stačí uplatnit voucher, který jste obdrželi s Vaší novou myčkou Miele.

Více o akci

Voucher k vaší sušičce Miele

1 vůně do sušičky zdarma NEBO 3 vůně za zvýhodněnou cenu
K vaší zakoupené sušičce Miele jste od nás získali voucher na vůně do sušičky. Vyberte si z naší nabídky a vyzkoušejte třeba novou vůni DryFresh, která zajistí neutralizaci pachů a vaše prádlo bude jako čerstvě vyvětrané.

Více o akci

Voucher k vaší nové sušičce Miele TWV 780

Objednejte si koš do sušičky zdarma!
Zakoupili jste si novou sušičku Miele TWV 780 a obdrželi jste voucher na koš do sušičky jako dárek? Zde najdete instrukce, jak uplatnit voucher.

Více o akci

Cenově výhodné sety vestavných přístrojů

Z vybraných vestavných přístrojů Miele si vybavíte celou domácnost za atraktivní cenu. Akční nabídka platí do vyprodání.

Více o akci
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.