+420 604 254 986
0
Košík
0 Kč

AKCE A VOUCHERY

10 let záruka na vybrané modely

Prodloužená záruka na 10 let pro model pračky WDB 030 WCS a její sety se sušičkou TDB 220 WP a TDD 430 WP v hodnotě 7500 Kč pro každý přístroj získáte zdarma v období od 1.2.2020 do 31.12.2020.

Více o akci

Sehrané trio do vaší domácnosti

Limitovaná nabídka!
Zakoupením pračky Miele WDB 020 současně se sušičkou Miele TDB 220 WP od nás získáte vysavač Miele Classic C1 PowerLine v hodnotě 4 490 Kč jako dárek. Platnost akce je omezena pouze do vyprodání zásob!

Více o akciAutoDos s integrovaným zásobníkem PowerDisk.

Voucher na 6x PowerDisk® All in 1!
Zajistěte si zásobu PowerDisků na půl roku mytí zdarma. K Vaší nové myčce Miele se systémem AutoDos jste obdrželi voucher na 6 kusů PowerDisku. Stačí jen uplatnit dárkový kupón na našem e-shopu a my vám bezplatně zašleme zásobu PowerDisků až domů.

Více o akciUniversální XL balení zdarma

Limitovaná nabídka!
Pokud si zakoupíte některý z vybraných modelů sáčkových podlahových vysavačů, získáte 2x balení sáčků HyClean a 1x kartáč SUB 20 v hodnotě 1200 Kč zdarma.Nabídka platí od 1.2.2020 do vyprodání zásob.

Více o akci

Limitovaná edice Series 120

Nyní HEPA filtr a 5 let záruka na vysavač zdarma
Oslavte s námi 120 let inovací. Připravili jsme pro vás jubilejní nabídku. Nyní při zakoupení sáčkového podlahového vysavače Miele společně s Allergy XL balením sáčků získáte 5 let záruku na vysavač a HEPA filtr v hodnotě 899 Kč zdarma. Nabídka však platí pouze do vyprodání zásob.

Více o akci

Pračky Miele s unikátním dávkováním TwinDos s dárkem v hodnotě více než 2 600 Kč zdarma!

S nákupem pračky se systémem TwinDos obdržíte prací prostředky v hodnotě více než 2 600 Kč. Při běžné spotřebě vám vystačí na více než půl roku praní. Nyní pračky s tímto unikátním dávkovacím systémem již od 29 990 Kč!

Více o akci

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte XXL balení originálních sáčků Miele HyClean současně s vysavačem Miele a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma.

AKCE platí do 31.12.2020.

Více o akci

Pečicí trouba Series 120 za atraktivní cenu

Nyní včetně originálního pekáče Gourmet jako dárek
Při zakoupení pečicí trouby Miele Series 120 H 2567 B (bez pyrolýzy) nebo H 2567 BP (s pyrolýzou) od nás obdržíte voucher na originální pekáč Miele Gourmet v hodnotě až 6 490 Kč jako dárek.
AKCE platí do 31.3.2020.
Více o akci.

Ke kávovaru skvělou kávu z pražírny

Pokud si zakoupíte u nás kávovar Miele získáte zdarma 250 g pražené kávy ESPRESSO BLEND z pražírny "Vaše Pražírna" z podhůří Jeseníků. Jedná se o směs kávy 70% arabica a 30% robusta. Tato káva patří k chuťově výrazným kávám a potěší každého milovníka kávy.

Přehled vestavných kávovarů.
Přehled volně stojících kávovarů.

Voucher k pračce s dávkováním TwinDos

Žádný jiný systém tekutých pracích prostředků nepere jak bílé, tak barevné prádlo tak důkladně, jako 2fázový systém od Miele. Vyberte si, která nabídka je pro vás zajímavější, a jednoduše uplatněte svůj voucher.

Více o akci

Voucher na tablety UltraTabs Power

Zajistěte si bezplatný startovací balíček tablet UltraTabs Multi, nebo zásobu tablet za zvýhodněnou cenu. Stačí uplatnit voucher, který jste obdrželi s Vaší novou myčkou Miele G 6000 EcoFlex.

Více o akci

Voucher na 1 vůni zdarma

S nákupem sušičky Miele T1 se systémem FragranceDos2 jste obdrželi voucher na 1 vůni do sušičky zdarma. Stačí si na e-shopu Miele vybrat a bude Vám poslána zcela zdarma.

Více o akci

4 flakóny s vůní za cenu 3

S nákupem sušičky Miele T1 jste obdrželi voucher na 1 vůni do sušičky zdarma. Stačí si na e-shopu Miele objednat 4 vůně do sušičky, zaplatíte však pouze 3.

Více o akci

Prodloužení záruky u chladniček a mrazniček na 5 let.

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.
Více o akci

Tipy na dárky, které vydrží

Spolehněte se na Miele při výběru dárků ke každé přiležitosti. Máme pro vás pár tipů, čím potěšit své blízké, ať už jako dárek, nebo jako pomocníka pro přípravu těch nejlepších lahůdek na sváteční stůl.

Více o dárcích

Cenově výhodné sety vestavných přístrojů

Vybrané vestavné přístroje Miele můžete mít při zakoupení v setu s myčkou, pečicí troubou a varnou deskou za zvýhodněnou cenu.

Více o akci
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let