Produktové kategorie

Porovnání produktů

Energetická třída

Provedení

Design

Komfort při obsluze

Chytrá domácnost

Provozní způsoby

Miele, spol. s r.o.

Nástěnné a ostrovní odsavače parNástěnné odsavače par
Ostrovní odsavače par    

Přednosti výrobků Miele

Bezpečnostní vypínání

Po 10 hodinách provozu se odsávač par automaticky sám vypne. Bezpečnost je tak zajištěna i v případě nesprávné obsluhy.

ECO motor

Srdce každého odsavače par je v motoru. Společnost Miele používá částečně ECO motory, které ve srovnání s běžně dostupnými motory pracují až o 70 % energeticky úsporněji. Kromě toho jsou velmi tiché, ale současně výkonné jako motory ostatních odsavačů par Miele.

Indikátor stavu filtru

Jakmile bude váš tukový filtr nebo aktivní uhlíkový filtr v odsávači par Miele nasycený, budete informováni rozsvícením červené LED diody. Potom musíte filtr co nejdříve vyčistit nebo vyměnit. Z výroby nastavenou dobu použití filtrů můžete individuálně změnit: ukazatel pro vyčištění tukových filtrů můžete naprogramovat na 20, 30, 40 nebo 50 hodin, ukazatel výměny aktivních uhlíkových filtrů můžete nastavit na 120, 180 nebo 240 hodin.


Filtr Active AirClean

U odsavačů par Miele je v cirkulačním provozu možné použít aktivní uhlíkový filtr, který pohlcuje pachy. Tento jednorázový filtr se musí pravidelně vyměňovat.

Miele CleanCover

Za tukovými filtry se nachází systém Miele CleanCover: Místo ostrých kovových hran a elektrických součástí je zde pouze uzavřený hladký povrch. Jeho čištění je mimořádně snadné a chrání vás před kontaktem s kabely a součástmi motoru. Pečlivost Miele v detailech – více komfortu a bezpečí.

Silence

Efektivní a velmi tichý. Ventilátor, komín a tělo odsávače jsou opatřeny speciálními těsnicími podložkami a tím pádem efektivně izolovány. Takže i při nejvyšším výkonu se můžete normálně bavit.


Nerezové tukové filtry (10vrstvé)

Odsavače par Miele jsou vybaveny 10vrstvým nerezovým tukovým filtrem a mastnotu tak odlučují velmi dobře. Integrovaná ochrana proti pádu zajišťuje bezpečnou manipulaci při vyjímání a chrání vaši varnou desku před poškozením. Krycí vrstva a rám filtru jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, takže při mytí v myčce nedojde k žádné viditelné změně barvy a odsavač par zůstane po dlouhou dobu stále velmi pěkný.

HumidityBalance

Funkce HumidityBalance zajišťuje, že vlhkost vznikající během vaření je adsorbována speciálním filtrem. Integrované čidlo měří teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti a vyhodnocuje ten správný čas, kdy se má vlhkost navázaná ve filtru odevzdávat – tak si můžete neustále užívat dokonalé klima. Funkce se dá ovládat přes aplikaci Miele@mobile.

AmbientFragrance

Stačí jeden nádech a budete se cítit skvěle: odsavač par nejen že redukuje kuchyňské pachy – od nynějška se postará i o svěží vzduch. Užijete si perfektní provoněné chvíle nezávisle na procesu vaření. Podle vlastních preferencí si můžete vybírat z různých variant vůní. Flakón s vůní se do odsavače zasouvá shora a lze snadno vyměnit. Časy a intervaly pro uvolňování vůně si můžete individuálně nastavit přes aplikaci Miele@mobile.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.