Miele, spol. s r.o.

Miele online značková prodejna

Pečící trouby
Pečící trouby s mikrovlnou
Parní trouby
Parní trouby s mikrovlnou
Konvektomaty pro domácnost
Mikrovlnné trouby
Vakuovací zásuvky
Nahřívače
Indukční varné desky
Sklokeramické varné desky
Plynové varné desky
Přístroje ProLine
Přístroje SmartLine
Indukční varná deska s integrovaným odsavačem par
Nástěnné odsavače par
Ostrovní odsavače par
Stropní odsavače par
Vestavné odsavače par
Výsuvné systémy
Vestavné kávovary
Volně stojící kávovary
Chladničky
Chladničky s mrazničkou
Mrazničky
Vinotéky
Vestavné myčky nádobí
Volně stojící myčky nádobí
Profesionální myčky nádobí
Automatické pračky
Sušičky prádla
Pračky se sušičkou
Žehlící systémy
Podlahové vysavače
Podlahové vysavače bezsáčkové
Ruční akumulátorové vysavače
   
Prací prostředky Miele
Vůně do sušičky
Mycí prostředky Miele
Péče o přístroje
Originální sáčky Miele
Příslušenství pro vysavače
Příslušenství pro kávovary
Pračky, sušičky a žehlící systémy
   

 


 

Novinky a akce:

 


 

Dobré důvody pro Miele

Od svého založení v roce 1899 se Miele řídí svým příslibem kvality s mottem „Vždy lepší“. Tím myslíme: Děláme vše pro to, abychom byli „vždy lepší“ než všichni ostatní dodavatelé a „vždy lepší“, než už jsme. Pro naše zákazníky to znamená uklidňující vědomí, že dostanou ty nejlepší domácí spotřebiče, které mohou za své peníze očekávat. Díky tomu je Miele jedinečné. Výběrem značky Miele jste učinili moudré a pravděpodobně i životní rozhodnutí.

Značka Miele

V mnoha zemích je Miele nejuznávanější značkou v oboru. V německém žebříčku značek „best brands“ byla značka Miele dokonce označena za nejlepší značku všech dob („best brand ever“). Taková značka leccos prozradí i o svých uživatelích: Zákazníci značky Miele kladou důraz na kvalitu, mají vysoké nároky na techniku i na ekologický aspekt domácích spotřebičů. Ti, kdo kupují Miele, prezentují svůj postoj.

Kvalita Miele

Déle než 100 let platí: Na Miele se můžete spolehnout, naše přístroje vás nenechají na holičkách. Jako jediný výrobce v oboru testuje společnost Miele životnost svých výrobků na 20 let. Jednou Miele, vždycky Miele: Více než 90 procent zákazníků značky Miele v Německu zachovává společnosti Miele věrnost a značku Miele doporučuje. I do budoucna vám slibujeme: V kvalitě a životnosti neděláme kompromisy.

Komfort Miele

Klasický otočný volič, decentní senzor nebo dotykový displej s vysokým rozlišením jako na vašem chytrém telefonu. Obsluha výrobků Miele je snadná a zábavná. K tomu patří třeba v kuchyni nebo při praní celá řada komfortních a spolehlivých automatických programů se „zárukou úspěchu“, a to všechno navíc s láskou k detailu. Hezčí život s Miele!

Design Miele

Jako žádná jiná značka domácích spotřebičů představuje Miele synonymum pro jasné tvary a nadčasovou eleganci. Nikde jinde nenajdete u vestavných kuchyňských spotřebičů srovnatelnou rozmanitost stylových designových linií a barev. Nikdo jiný tak pečlivě nevytváří design svých jednotlivých spotřebičů tak, aby se vzájemně doplňovaly. Nezáleží na tom, jaký styl zařízení se vám líbí. Miele se k vám bude perfektně hodit.

Hospodárnost Miele

Pro společnost Miele je trvale udržitelné jednání závazkem vůči hodnotám a tradicím podniku a je neodmyslitelným základem dlouhodobého úspěchu firmy. Miele nabízí výrobky, které jsou měřítkem v oblasti dlouhé životnosti, výkonu, komfortu obsluhy, energetické účinnosti, designu a služeb.

Historie Miele

Na své první produkty napsali zakladatelé společnosti heslo „Vždy lepší“. Tato dvě slova se táhnou jako červená nit více než stoletou historií společnosti Miele.

 

O nás:

O násO násO násO nás

O násO násO násO nás

 

Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple