Produktové kategorie

Porovnání produktů

Energetická třída

Provedení

Design

Komfort při obsluze

Chytrá domácnost

Provozní způsoby

Miele, spol. s r.o.

Odsavače parNástěnné a ostrovní odsavače par

Stropní odsavače par

Vestavné odsavače par

Výsuvné systémy

Přednosti výrobků Miele

Jak vybrat optimální šířku pro vaši varnou desku?

Jak široký by měl být odsavač par? To závisí hlavně na šířce vaší varné desky a samozřejmě na nabídce prostoru ve vaší kuchyni. Prosím, zohledněte, že odsavač par by měl být o něco širší než vaše varná deska. Jen tehdy může zachytit stoupající výpary nebo kuchyňské páry a využít svůj plný účinek. Pokud k tomu není dostatek místa, měl by být odsavač par alespoň tak široký jako varná deska instalovaná pod ním. U některých odsavačů par vám Miele nabízí možnost individuálního řešení – zcela podle vašich přání.

Do každého prostoru vhodný provozní způsob

Při vaření a především při smažení vznikají výpary, tvořené směsicí vodní páry, tuku a pachů. Pokud byste vzduch z kuchyně neodsávali nebo nefiltrovali, zůstanou výpary uvnitř a klima v místnosti se zhorší. Tím trvale trpí váš kuchyňský nábytek, tapety, nátěry apod., protože se na nich usazuje tuk a nečistoty. Existují tři možnosti efektivního čištění vzduchu: odtah, odtah s externím ventilátorem a cirkulace. Všechny tři provozní způsoby mají své výhody, ale také omezení. To, který provozní způsob je právě pro vás ten nejlepší, záleží na více faktorech, které vám blíže objasníme v rámci speciálního tématu.

Do každého obydlí to správné řešení!

Nepřetržité optimální odsávání výparů a pachů, které je perfektně uzpůsobené individuálním prostorovým a osobním požadavkům. Moderní, klasické nebo originální: Miele Vám nabízí široké spektrum nejmodernějších odsavačů par v osvědčené kvalitě Miele. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv odsavač par Miele, můžete se těšit na intuitivní ovládání, spolehlivou funkci a vynikající kvalitu v každém detailu.


Ideální poloha pro každou činnost

Odsavače par Miele tvoříme pro lidi, kteří umí ocenit mimořádnost. Máte zvláštní požadavky? Pak vás určitě nadchnou naše pohyblivé odsávače par. U těchto exkluzivních prvotřídních přístrojů se tělo odsávače automaticky vysouvá do ideální pracovní polohy... a po vypnutí se zasunou zpět do parkovací polohy tak, aby šetřily prostor. Nejlepší ergonomie, vysoce účinné odsávání a suverénní integrace do kuchyně – taková je fascinující technika Miele.

Miele CleanCover

Za tukovými filtry se nachází systém Miele CleanCover: Místo ostrých kovových hran a elektrických součástí je zde pouze uzavřený hladký povrch. Jeho čištění je mimořádně snadné a chrání vás před kontaktem s kabely a součástmi motoru. Pečlivost Miele v detailech – více komfortu a bezpečí.

Silence

Efektivní a velmi tichý. Ventilátor, komín a tělo odsávače jsou opatřeny speciálními těsnicími podložkami a tím pádem efektivně izolovány. Takže i při nejvyšším výkonu se můžete normálně bavit.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.