Produktové kategorie


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/www.astranet.cz/www/shops-miele/_frames/eshop-filtr.php on line 22

Energetická třída

Provedení

Design

Komfort při obsluze

Chytrá domácnost

Provozní způsoby

Miele, spol. s r.o.

Odsavače par



Nástěnné a ostrovní odsavače par

Stropní odsavače par

Vestavné odsavače par

Výsuvné systémy

Přednosti výrobků Miele

Jak vybrat optimální šířku pro vaši varnou desku?

Jak široký má být odsávač par? To závisí na šířce varné desky a samozřejmě na prostoru, který nabízí vaše kuchyně. Pamatujte, že odsávač musí být o něco širší než varná deska. Pouze v takovém případě může odsávač zachytit stoupající páry nebo kuchyňské výpary a ukázat tak svou plnou účinnost. Pokud k tomu nemáte dost místa, měla by šířka odsávače odpovídat minimálně šířce varné desky pod ním. U mnoha modelů je možné provedení ve zvláštní šířce až 220 cm.

Do každého prostoru vhodný provozní způsob

Při vaření a především při smažení vznikají výpary, tvořené směsicí vodní páry, tuku a pachů. Pokud byste vzduch z kuchyně neodsávali nebo nefiltrovali, zůstanou výpary uvnitř a klima v místnosti se zhorší. Tím trvale trpí váš kuchyňský nábytek, tapety, nátěry apod., protože se na nich usazuje tuk a nečistoty. Existují tři možnosti efektivního čištění vzduchu: odtah, odtah s externím ventilátorem a cirkulace. Všechny tři provozní způsoby mají své výhody, ale také omezení. To, který provozní způsob je právě pro vás ten nejlepší, záleží na více faktorech, které vám blíže objasníme v rámci speciálního tématu.

Ideální poloha pro každou činnost

Odsavače par Miele tvoříme pro lidi, kteří umí ocenit mimořádnost. Máte zvláštní požadavky? Pak vás určitě nadchnou naše pohyblivé odsávače par. U těchto exkluzivních prvotřídních přístrojů se tělo odsávače automaticky vysouvá do ideální pracovní polohy... a po vypnutí se zasunou zpět do parkovací polohy tak, aby šetřily prostor. Nejlepší ergonomie, vysoce účinné odsávání a suverénní integrace do kuchyně – taková je fascinující technika Miele.


Miele INDIVIDUAL

Možné je vše: vaše přání rozhodují o podobě odsávače, my se postaráme o realizaci.

Miele CleanCover

Ochrana a snadné čištění: díky uzavřené hladké ploše se nedostanete do kontaktu s elektrikou ani motorem.

Vysoce kvalitní a výkonný ventilátor

Účinný a tichý: Oboustranné radiální ventilátory zajišťují vysoký výkon s nízkou hlučností.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.