Produktové kategorie

Porovnání produktů

Energetická třída

Provedení

Kapacita

Programy mytí

Košové uspořádání

Použití

Miele, spol. s r.o.

Profesionální myčky nádobí


Vestavné profesionální myčky nádobí

Volně stojící profesionální myčky nádobí
  

Přednosti výrobků Miele

Perfektní integrace do kuchyňské a pracovní linky

Myčku nádobí můžete k dosažení perfektního vzhledu velmi snadno instalovat do kuchyňské linky pod pracovní desku. Navíc můžete přístroj podle potřeby upravit podle výšky pracovní desky. Požadovaná šířka výklenku je 60 cm.

Mytí s přívodem čerstvé vody do každé fáze

Myčky nádobí se systémem přívodu čerstvé vody provedou po každé fázi mytí výměnu vody. Následně dojde k důkladnému oplachu vodou při teplotě vhodné pro dané nádobí. Tato metoda zajistí perfektní výsledky mytí a vysoký hygienický standard, který značně převyšuje požadavky na běžné profesionální myčky nádobí.

Velmi krátké programy

Je pro vás nejdůležitější délka programu? V tom případě je myčka Miele Professional nejlepší volbou: Připojení na teplou vodu a třífázový proud, inteligentní mycí technika a výkonné topné čerpadlo umožňují dosažení těch nejlepších výsledků mytí a nejlepší dobu trvání programů. Profitujte z celé řady inovativních funkcí, které vaše nádobí rozzáří maximálně rychle každý den.


Perfect GlassCare

Měkká voda sice podporuje řádné mytí, je však agresivní ke sklu. Program k mytí sklenic v myčkách Miele Professional proto používá systém Perfect GlassCare. Tato technologie přesně upraví tvrdost vody tak, aby byly všechny sklenice umyty důkladně a současně šetrně.

Připojení k dávkovacímu modulu čistících prostředků

K pohodlnému a hospodárnému využití tekutých čisticích prostředků můžete volitelně připojit dávkovací modul tekutých prostředků. Mimořádně přesným dávkováním docílíte optimálních výsledků čištění. Automatické dávkování tekutých prostředků navíc zjednodušuje manipulaci.

Důkladné čištění na 2 úrovních mytí

V mycím prostoru může být umístěna respirační ochranná pomůcka až na dvou úrovních. Podle volby vkládacích košů jsou možné různé kombinace tak, že v jedné dávce může být vyčištěno a vydezinfikováno až 12 plicních automatik, nebo 6 plicních automatik a 6 ochranných dýchacích masek plus příslušné drobné díly.


Programy určené pro specifické nádobí

Drahé sklenice na víno nebo robustní pivní půllitry, porcelán či plast: Vhodný mycí program důkladně čistí a současně je šetrný k nádobí, jelikož parametry, jako jsou teplota a mycí tlak, lze optimálně přizpůsobit druhu nádobí.

Testovaná hygiena

Podle certifikace institutu pro integrační hygienu a virologii InFluenc_H je při mytí v myčkách řady PFD 40x za použití mycích prostředků Miele ProCare Shine 10 A, 11 OB a 12 GC v programech „HygienaPlus” a „Hygiena“ (podle typu modelu) odstraněno více než 99,9 % obalených a neobalených virů (například koronaviry, chřipkové viry nebo noroviry).

Testované výkonnostní parametry

Při zásahu musí být na vaše ochranné vybavení 100 % spoleh – a při tom vám pomůže Miele. Pro spolehlivou přípravu ochranných dýchacích masek a plicní automatiky nabízí Miele optimální řešení, ověřené nezávislými institucemi, jako je společnost Dekra Testing and Certification GmbH. I uznávaní výrobci jako Dräger doporučují přípravu pomocí systému Miele. Viz dokumenty poskytnuté ke stažení.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.