Produktové kategorie


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/www.astranet.cz/www/shops-miele/_frames/eshop-filtr.php on line 22

Provedení

Design

Komfort při obsluze

Komfort při údržbě

Uživatelské výhody

Miele, spol. s r.o.

KávovaryVestavné kávovary

Volně stojící kávovary
  

Přednosti výrobků Miele

Funkce OneTouch a OneTouch for Two

Všechny kávovary s mlýnkem na kávu jsou vybaveny kromě již známé přípravy pomocí funkce OneTouch novou funkcí OneTouch for Two. Tato funkce umožní současnou přípravu dvou chutných kávových specialit jedním stisknutím tlačítka. Zcela automaticky bude spuštěn příslušný program. Díky kratší době přípravy zůstane více času na požitek ve dvou.

Osvědčené systémy k dokonalému požitku

Dáváte přednost kapslovému systému Nespresso a tedy výběru ze 16 druhů káv? Milujete pohodlí, které nabízí prvotřídní kávovar, jenž všechna nastavení provede za vás a usnadní vám čištění? Všechna tato přání splní kávovar Miele s jedinečnou technologií a systémem Nespresso: kávovar Miele je například jediný, který nabízí integrovaný zásobník až na 20 kapslí.

Funkce pro přípravu konvičky kávy nebo čaje

Stisknutím tlačítka vám kávovar připraví až 8 šálků kávy nebo čaje do připravené kávové či čajové konvice.


Automatická funkce propláchnutí a čisticí programy

Technická inovace, která vám přijde vhod. Komfortní čisticí programy dosahují ve spojení s automatickou funkcí proplachování nejlepších výsledků v oblasti obsluhy a hygieny. Nečistoty jsou odstraněny dříve, než stačí vzniknout. To vám zaručí dlouhou životnost a podstatnou měrou přispěje k udržení hodnoty vašeho kávovaru.

Automatické propláchnutí rozvodů mléka

Po přípravě kávové speciality s mlékem se automaticky spustí propláchnutí všech komponent, které rozvádějí mléko, vodou ze zásobníku. Zaručeně nejvyšší komfort v oblasti hygieny.

Testováno na životnost 20 let

Kvalita má u Miele nejvyšší prioritu. Od koncepce až po hotový výrobek. V zájmu splnění nejvyšších požadavků na kvalitu kontroluje Miele své přístroje během vývoje v tvrdých dlouhodobých testech. Nejen díky této pečlivosti dosahujeme v Miele vynikající kvality a dlouhé životnosti našich produktů.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.