Produktové kategorie

Porovnání produktů

Energetická třída

Provedení

Design

Komfort při obsluze

Chladnička/chladicí zóna

Mraznička/mrazicí zóna

Miele, spol. s r.o.

Chladničky s mrazničkouVestavné chladničky s mrazničkou

Volně stojící chladničky s mrazničkou
  

Přednosti výrobků Miele

PerfectFresh Active

Aktivní zvlhčování zásuvky pro ovoce a zeleninu: automaticky každých 90 minut a při každém otevření dvířek přístroje. Z nádržky na vodu, umístěné nad zásuvkou, se pomocí ultrazvukové technologie dostává do přihrádky jemná mlha. Tím je zaručena dlouhotrvající čerstvost uložených potravin.

PerfectFresh Pro

Až 3x déle čerstvé potraviny díky funkci PerfectFresh. Teplotní rozsah 0 °C až +3 °C představuje ideální podmínky pro dosažení výrazně delší trvanlivosti masa, ryb a mnoha mléčných výrobků. Ovoce a zelenina má navíc při uložení ve vlhké zásuvce optimální klima s vysokou vlhkostí vzduchu. Díky tomu lze déle uchovat živiny, konzistenci a chuť potravin – pro podstatně lepší požitek.

MasterCool - MasterFresh

V zásuvkách MasterCool, které regulují vlhkost, skladujete potraviny v optimálním klimatu: teplota je téměř 0°C, vlhkost vzduchu je optimálně přizpůsobena každému typu potravin. Vaše zásoby zůstávají déle čerstvé - především pak ovoce a zelenina.


DynaCool

K perfektnímu skladování potravin a vín je kromě teploty velmi důležitá také vlhkost vzduchu. Díky systému DynaCool vzduch pomocí integrovaného ventilátoru rovnoměrně cirkuluje a optimálně tak rozděluje teplotu a vlhkost.

Blackboard edition

Kombinované chladničky s mrazničkou z řady Blackboard edition jsou opatřeny skleněnou čelní stěnou s tabulovým povrchem. Na tuto čelní stěnu lze psát, malovat a kreslit běžnými i tekutými křídami nebo křídovými popisovači apod. Chladnička se tak stává centrálním komunikačním prostředkem každé kuchyně.

ComfortSize

I velké plechy nebo tácy lze pohodlně umístit přímo nad systém pro čerstvé potraviny.

Suchá zadní stěna CleanSteel

Moderní vzhled s eliminací otisků prstů. Zabraňuje hromadění vlhkosti na zadní stěně přístroje.


FlexiTray

Otočná skleněná police: nejjednodušší přístup k potravinám uloženým v zadní části. Polici můžete otočit o 180° vlevo i vpravo.

Plynulé nastavení polic ve dvířkách

Police lze posouvat nahoru či dolů dle velikosti uložených potravin.

FlexiLight 2.0

Nový systém LED osvětlení vnitřního prostoru: elegantní design osvětlení polic i bočních kontaktů, osvětlený výrobník ledu a modul DynaCool.

NoFrost

Se systémem NoFrost již nikdy nebudete muset odmrazovat svou mrazničku Miele. S cirkulačním chlazením se chladný, suchý vzduch rozvádí stejnoměrně tak, že se ve vnitřním prostoru nemůže tvořit žádný led. Vaše zmrazené potraviny se navíc nepokryjí ledem a zásuvky lze vždy otevírat a zavírat snadno bez nepříjemné ledové vrstvy. NoFrost tak navíc nabízí nejvyšší komfort při zmrazování a ušetří vás nepříjemného odmrazování – a to provždy.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.