Produktové kategorie


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/www.astranet.cz/www/shops-miele/_frames/eshop-filtr.php on line 22

Provedení

Design

Komfort při obsluze

Druh ohřevu

Miele, spol. s r.o.

Přístroje SmartLine


Přednosti výrobků Miele

FlameGuard

Nový odsavač do pracovní desky lze umístit vedle všech prvků řady SmartLine. V kombinaci s plynovými prvky je nezbytné, aby byla použitá ochrana FlameGuard. Skládá se z krytu odsavače a při použití se automaticky natáčí, je magneticky upevněná a lze ji nasadit na obě strany odsavače. Tím se zabraňuje nebezpečnému nasávání plamene.

Vypnutí při chybějícím nádobí

Pokud není na elektrické varné desce žádné nádobí nebo pokud nepoužíváte vhodný hrnec, dojde k přerušení přívodu energie nebo nedojde k aktivaci vůbec.

ECO motor

ECO motor je poháněn stejnosměrným proudem a v porovnání s běžnými motory ušetří až 70 % energie. Díky této technologii je mimořádně tichý a je stejně výkonný jako všechny ostatní motory používané u Miele.


Funkce Recall

Stane se, že varnou desku omylem vypnete, hned si toho ale nevšimnete? Když ji do 10 vteřin opět spustíte, zůstanou podle přání i nadále aktivní dříve provedená nastavení výkonu a času. Můžete tak bez přerušení pokračovat ve vaření.

Funkce udržování teploty

Pomocí této funkce můžete udržovat ideální teplotu pokrmů nezávisle na jejich množství. Díky inteligentní kontrole teploty dna hrnce jsou pokrmy ohřívány na teplotu k servírování, aniž by se připálily. Můžete se tak plně věnovat přípravě dalších částí menu.

Indukce PowerFlex

Varné zóny PowerFlex jsou mimořádně všestranné a flexibilní. Nezáleží na tom, zda se jedná o jednotlivé nádobí, skutečně velké hrnce na těstoviny nebo pekáče: vše můžete bez problémů použít. Jedinečná je mimořádná rychlost s funkcí Booster o výkonu až 7,3 kW. PowerFlex jsou samozřejmě vybaveny osvědčenou technologií Miele TwinBooster.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.