Produktové kategorie


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/www.astranet.cz/www/shops-miele/_frames/eshop-filtr.php on line 22

Provedení

Miele, spol. s r.o.

VysavačePodlahové vysavače

Podlahové vysavače bezsáčkové

Ruční akumulátorové vysavače

Robotické vysavače

Přednosti výrobků Miele

Nejvyšší kvalita Miele pro dlouhou životnost

Od našich vysavačů vyžadujeme nejvyšší výkony od prvního až do posledního dne: v intenzivním dlouhodobém testu, který spočívá v neustálém zapínání a vypínání přístroje, se musí motory Miele podrobit kondiční zkoušce.

Hygiena vysavačů Miele

Alergikům na prach doporučujeme vysavače, které jsou sériově vybaveny filtrem HEPA. Některé podlahové vysavače Miele s filtrem HEPA AirClean alergikům doporučuje i společnost TÜV Nord. Vzhledem ke speciální těsnosti jejich konstrukce splňuje totiž nejen vzduchový filtr, ale celý přístroj požadavky, které společnost TÜV Nord každoročně testuje. Filtrovaný vyfukovaný vzduch je čistší než okolní vzduch v místnosti. Bakterie, alergeny a výtrusy plísní zůstanou navíc bezpečně uzavřeny v sáčku vysavače.

Vhodné řešení pro jakékoliv bydlení

Podlahový vysavač má klasický tvar a díky svým pohyblivým kolečkům vás bude pohodlně následovat při pohybu místností.
Akumulátorové robotické vysavače pracují zcela samostatně – a to i v případě, že není nikdo doma. Pomocí kamer a senzorů rozeznává robotický vysavač Miele prostor a všechny překážky.
Akumulátorové vysavače jsou velmi rychle připraveny k použití. Díky jejich nezávislosti na zásuvkách jsou maximálně flexibilní.


ComfortClean

Inovativní snímače měří průtok vzduchu jemného prachového filtru GORE® CleanStream® a v případě potřeby aktivují funkci automatického samočištění ComfortClean. K tomuto účelu se přístroj automaticky vypne přibližně na 20 vteřin. Funkci ComfortClean lze aktivovat také ručně. Díky tomu zajišťuje ComfortClean dlouhodobě vysoký čisticí výkon.

Teleskopická trubice Comfort

Komfortní teleskopickou trubici v exkluzivním designu Miele lze nastavit na požadovanou výšku. Zvětšený průměr zvyšuje objem proudu vzduchu a podporuje tím vynikající výsledky čištění. Drobné detaily, jako je pogumování na horním konci, se osvědčily jako praktické. Když se trubice opře o stěnu, nesklouzne.

Pojezdová kolečka DynamicDrive

Jedinečná pojezdová kolečka DynamicDrive lze otočit o 360° a jsou vybavena tlumiči. Pogumovaná kolečka jsou šetrná k podlaze, jsou odolná a mají dlouhou životnost. Výhody: extrémně pohyblivý vysavač, který pracuje mimořádně potichu a chrání choulostivé podlahy.


Efektivní úspora energie

Mezinárodní testy byly velmi úspěšné: podlahový vysavač Miele EcoLine. Pomocí těchto inovativních přístrojů společnost Miele dokazuje, že dobrý čisticí výkon nutně nevyžaduje vysoký výkon ve wattech. Modely EcoLine značky Miele spojují nejlepší čisticí výkon s maximální energetickou účinností – díky tomu šetříte dlouhodobě energii a peníze.

Komfortní péče o podlahy: Comfort

Toto je nejkomfortnější vysavač Miele: všechny důležité funkce můžete pohodlně ovládat pomocí dálkového ovládání na rukojeti. A díky pojezdovým kolečkům Dynamic Drive lze vysavačem Miele Comfort velmi snadno manévrovat. Filtr HEPA 132 zajišťuje dokonale čistý vzduch v místnosti.

Pro milovníky zvířat: Cat& Dog

Vysavač Cat&Dog s turbokartáčem spolehlivě odstraní chlupy a vlákna z koberců a běhounů. Aby se nepříjemné pachy nemohly šířit, jsou v modelu Complete C3 efektivně neutralizovány filtrem Active AirClean.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.