Pračky Miele se systémem TwinDos

Sada pracích prostředků UltraPhase až na půl roku praní

Při nákupu pračky se systémem TwinDos dostanete 4 kartuše UltraPhase1 a 3 kartuše UltraPhase 2 v hodnotě 2 793 Kč úplně zdarma (2 kartuše jsou již součástí Vaší pračky, dalších 5 Vám zašleme po uplatnění voucheru). Ušetří Vám náklady za prací prostředky na víc než půl roku praní*.

*Základ výpočtu: 28 týdnů při 5 cyklech praní/týden

  • Tuto nabídku lze uplatnit pouze v České republice na e-shopu shop.miele.cz.
  • Uplatnění voucheru: ZDE
  • Zásilka Vám bude zaslána zdarma.
  • Pračky se systémem dávkování TwinDos: přehled praček

TwinDos*: Automatické dávkování ve 2 fázích

Exkluzivně u Miele: Nejlepších výsledků praní dosáhnete při použití jedinečného dvoufázového pracího prostředku Miele UltraPhase 1 a 2. Funkce TwinDos dávkuje obě složky v optimální okamžik během procesu praní. Díky tomu své oblečení důkladně vyperete, jeho barvy ožijí a bílá se rozzáří. Oproti manuálnímu dávkování ušetříte až 30 % pracího prostředku1). Automatické dávkování se systémem TwinDos není jen praktické a úsporné, ale zároveň zaručuje dokonalou čistotu.

* Patent: EP 2 784 205
1) Dle zkoušky institutu pro ekologii Öko-Institut e.V. ze dne 6. 9. 2013: "Potenciály úspory praček díky použití automatického dávkování TwinDos"

Nejlepší účinek praní bílého i barevného prádla

Díky oddělenému skladování a dávkování pracího prostředku Miele UltraPhase 1 a 2 lze se systémem TwinDos používat bělidlo. Účinné látky v pracím prostředku UltraPhase 1 rozpouštějí nečistoty a odstraňují skvrny například od oleje a mastnoty, proteinů a škrobu. K odstranění odolných skvrn je bělidlo nezbytné. S prostředkem UltraPhase 2 se bělidlo do procesu praní přidává v optimálním okamžiku.

CapDosing*

Exkluzivně u Miele: Pomocí předdávkovaných kapslí můžete pohodlně vyprat i speciální textilie, které perete jen občas. Kapsli stačí jednoduše vložit do přihrádky na aviváž. Přístroj v optimální okamžik automaticky přidá obsah kapsle do procesu praní. Můžete si vybrat z následující nabídky kapslí: 6 speciálních pracích prostředků (Sport, Peří, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnace), 3 druhy aviváže a Booster na odstranění odolných nečistot.

* Patent: EP 2 365 120

Komfortní ovládání

Rychle a intuitivně: pračky jsou vybaveny přehledným displejem a ovládáním pomocí senzorových tlačítek. Inovativní koncept ovládání praček Miele je logický a intuitivní: komfortní otočný volič pro volbu programu a přehledně uspořádaná senzorová tlačítka pro volbu přídavných funkcí.

ProfiEco motor*

Silný a úsporný: pračky Miele jsou vybaveny obzvláště výkonnými motory. ProfiEco motor Miele je navíc mimořádně úsporný a tichý. Jelikož je motor řízený elektronicky, nepotřebuje žádné uhlíkové kartáče a nepodléhá opotřebení. Pro účinné a pohodlné praní po dlouhou řadu let.
* Patent: EP 2 840 679


Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.