Pračky Miele se systémem TwinDos

Prací prostředky na půl roku ZDARMA

S nákupem pračky Miele se systémem TwinDos od nás získáte voucher na 4 kartuše UltraPhase 1 a 3 kartuše UltraPhase 2 zcela zdarma - což odpovídá hodnotě více než 2 600 Kč a ušetří vám náklady za prací prostředky na více než půl roku praní. (Základ výpočtu: 28 týdnů při 5 praních/týden).

U každé pračky je z výroby přiložena jedna kartuše UltraPhase 1 a 2, další kartuše získáte uplatněním přiložené poukázky.


TwinDos*: Automatické dávkování ve 2 fázích

Exkluzivně u Miele: Nejlepších výsledků praní dosáhnete při použití jedinečného dvoufázového pracího prostředku Miele UltraPhase 1 a 2. Funkce TwinDos dávkuje obě složky v optimální okamžik během procesu praní. Díky tomu své oblečení důkladně vyperete, jeho barvy ožijí a bílá se rozzáří. Oproti manuálnímu dávkování ušetříte až 30 % pracího prostředku1). Automatické dávkování se systémem TwinDos není jen praktické a úsporné, ale zároveň zaručuje dokonalou čistotu.

* Patent: EP 2 784 205
1) Dle zkoušky institutu pro ekologii Öko-Institut e.V. ze dne 6. 9. 2013: "Potenciály úspory praček díky použití automatického dávkování TwinDos"

Nejlepší účinek praní bílého i barevného prádla

Díky oddělenému skladování a dávkování pracího prostředku Miele UltraPhase 1 a 2 lze se systémem TwinDos používat bělidlo. Účinné látky v pracím prostředku UltraPhase 1 rozpouštějí nečistoty a odstraňují skvrny například od oleje a mastnoty, proteinů a škrobu. K odstranění odolných skvrn je bělidlo nezbytné. S prostředkem UltraPhase 2 se bělidlo do procesu praní přidává v optimálním okamžiku.

CapDosing*

Exkluzivně u Miele: Pomocí předdávkovaných kapslí můžete pohodlně vyprat i speciální textilie, které perete jen občas. Kapsli stačí jednoduše vložit do přihrádky na aviváž. Přístroj v optimální okamžik automaticky přidá obsah kapsle do procesu praní. Můžete si vybrat z následující nabídky kapslí: 6 speciálních pracích prostředků (Sport, Peří, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnace), 3 druhy aviváže a Booster na odstranění odolných nečistot.

* Patent: EP 2 365 120

Komfortní ovládání

Rychle a intuitivně: pračky jsou vybaveny přehledným displejem a ovládáním pomocí senzorových tlačítek. Inovativní koncept ovládání praček Miele je logický a intuitivní: komfortní otočný volič pro volbu programu a přehledně uspořádaná senzorová tlačítka pro volbu přídavných funkcí.


Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple