+420 604 254 986
0
Košík
0 Kč

AKCE A VOUCHERY

Nyní nadešel čas pořídit si Miele

Exkluzivní prodloužená záruka Miele na 10 let zdarma
Zakoupením některého z vybraných modelů praček, sušiček nebo vestavných myček Miele v období od 3.9. do 31.12.2018 máte možnost získat prodlouženou 10letou záruku v podobě Miele Servis Certifikátu v hodnotě 7 500 Kč jako dárek. Abyste si záruku aktivovali, je nutné přístroj zaregistrovat nejpozději do 1 měsíce od nákupu.
Více o akci

Akční modely pečicích trub Miele CulinArt

Nyní včetně originálního pekáče Gourmet jako dárek
Když se rozhodnete pro zakoupení pečicí trouby Miele CulinArt H 6267 B (bez pyrolýzy) nebo H 6267 BP (s pyrolýzou) obdržíte od nás voucher na originální pekáč Miele Gourmet v hodnotě až 6 490 Kč jako dárek.
Akce platí do 30.4.2019!

Více o akci

Pračky Miele s unikátním dávkováním TwinDos s dárkem v hodnotě více než 2 600 Kč zdarma!

S nákupem pračky se systémem TwinDos obdržíte prací prostředky v hodnotě více než 2 600 Kč. Při běžné spotřebě vám vystačí na více než půl roku praní. Nyní pračky s tímto unikátním dávkovacím systémem již od 29 990 Kč!

Více o akci

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte XXL balení originálních sáčků Miele HyClean současně s vysavačem Miele a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma.

AKCE platí i v roce 2018.

Více o akci

DGC od Miele = parní trouba s funkcí pečení

Hravé variace s neomezenými možnostmi
Zajistěte si prémiové příslušenství v hodnotě 13 370 Kč zdarma! Vztahuje se ke všem konvektomatům pro domácnost Miele. Sada obsahuje pekáč Gourmet, děrovaný pečící plech Gourmet a výsuvné pojezdy FlexiClip.
Akce platí pouze do 31.12.2018.

Více o akci.

Ke kávovaru skvělou kávu z pražírny

Pokud si zakoupíte u nás kávovar Miele získáte zdarma 250 g pražené kávy ESPRESSO BLEND z pražírny "Vaše Pražírna" z podhůří Jeseníků. Jedná se o směs kávy 70% arabica a 30% robusta. Tato káva patří k chuťově výrazným kávám a potěší každého milovníka kávy.

Přehled vestavných kávovarů.
Přehled volně stojících kávovarů.

Voucher k pračce s dávkováním TwinDos

Žádný jiný systém tekutých pracích prostředků nepere jak bílé, tak barevné prádlo tak důkladně, jako 2fázový systém od Miele. Vyberte si, která nabídka je pro vás zajímavější, a jednoduše uplatněte svůj voucher.

Více o akci

Voucher na tablety UltraTabs Power

Zajistěte si bezplatný startovací balíček tablet UltraTabs Multi, nebo zásobu tablet za zvýhodněnou cenu. Stačí uplatnit voucher, který jste obdrželi s Vaší novou myčkou Miele G 6000 EcoFlex.

Více o akci

Tři flakóny s vůní zdarma

K sušičce Miele T1 Active Plus (TCE 530 a TWE 520) jste obdrželi také voucher, díky kterému od nás získáte 3 libovolné flakóny s vůní v hodnotě 837 Kč zdarma. Stačí si vybrat 3 z 5 různých vůní.

Více o akci

4 flakóny s vůní za cenu 3

S nákupem sušičky Miele T1 jste obdrželi voucher na 1 vůni do sušičky zdarma. Stačí si na e-shopu Miele objednat 4 vůně do sušičky, zaplatíte však pouze 3.

Více o akci

Prodloužení záruky u chladniček a mrazniček na 5 let.

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.

Více o akci

Tipy na dárky, které vydrží

Spolehněte se na Miele při výběru dárků ke každé přiležitosti. Máme pro vás pár tipů, čím potěšit své blízké, ať už jako dárek, nebo jako pomocníka pro přípravu těch nejlepších lahůdek na sváteční stůl.

Více o dárcích

Cenově výhodné sety vestavných přístrojů

Vybrané vestavné přístroje Miele můžete mít při zakoupení v setu s myčkou, pečicí troubou a varnou deskou za zvýhodněnou cenu.

Více o akci

Přehled akčních setů
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
 

Sledování zásilky

Pokud si přejete vysledovat Vaši zásilku, prosím zadejte zde Vaše číslo objednávky.