+420 604 254 986
0
Košík
0 Kč

AKCE A VOUCHERY

Tipy na dárky, které vydrží

Svěřte své vánoční tradice do těch nejlepších rukou. Spolehněte se na Miele. Máme pro vás pár tipů, čím potěšit své blízké, ať už jako dárek pod stromeček, nebo jako pomocníka pro přípravu těch nejlepších lahůdek na sváteční stůl.

Více o vánočních dárcích

Pračky a sušičky se zárukou 10 let

Zakoupením některého z vybraných modelů praček a sušiček Miele v období do 31.12.2017 od nás získáte prodlouženou 10letou záruku v podobě Miele Servis Certifikátu v hodnotě 7 500 Kč jako dárek. Stačí si jen vybrat z naší nabídky a následně se zaregistrovat.

AKCE platí do 31.12.2017.

Více o akci a seznam vybraných modelů

Voucher k pračce s dávkováním TwinDos

Žádný jiný systém tekutých pracích prostředků nepere jak bílé, tak barevné prádlo tak důkladně, jako 2fázový systém od Miele. Vyberte si, která nabídka je pro vás zajímavější, a jednoduše uplatněte svůj voucher.

Více o akci

Voucher na tablety UltraTabs Power

Zajistěte si bezplatný startovací balíček tablet UltraTabs Multi, nebo zásobu tablet za zvýhodněnou cenu. Stačí uplatnit voucher, který jste obdrželi s Vaší novou myčkou Miele G 6000 EcoFlex.

Více o akci

Tři flakóny s vůní zdarma

K sušičce Miele T1 Active Plus (TCE 530 a TWE 520) jste obdrželi také voucher, díky kterému od nás získáte 3 libovolné flakóny s vůní v hodnotě 837 Kč zdarma. Stačí si vybrat 3 z 5 různých vůní.

Více o akci

4 flakóny s vůní za cenu 3

S nákupem sušičky Miele T1 jste obdrželi voucher na 1 vůni do sušičky zdarma. Stačí si na e-shopu Miele objednat 4 vůně do sušičky, zaplatíte však pouze 3.

Více o akci

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte XXL balení originálních sáčků Miele HyClean současně s vysavačem Miele a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma.

AKCE platí do 31.12.2017.

Více o akci

Prodloužení záruky u chladniček a mrazniček na 5 let.

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.

Více o akci

Cenově výhodné sety vestavných přístrojů

Vybrané vestavné přístroje Miele můžete mít při zakoupení v setu s myčkou, pečicí troubou a varnou deskou za zvýhodněnou cenu.

Více o akci

Přehled akčních setů
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
 

Sledování zásilky

Pokud si přejete vysledovat Vaši zásilku, prosím zadejte zde Vaše číslo objednávky.