+420 604 254 986
0
Košík
0 Kč

Produktové kategorie

Design

Komfort při obsluze

Komfort při údržbě

Chytrá domácnost

Provozní způsoby

Uživatelské výhody

Ohřevný prostor

Technologie výroby páry a voda

Miele, spol. s r.o.

Parní trouby s mikrovlnou


Přednosti výrobků Miele

MultiSteam

Dokonalost podle vaší chuti
MultiSteam je kombinací výkonného vyvíječe páry a optimálního rozdělení páry pomocí 8 parních trysek. Výkonný vyvíječ páry zajišťuje rychlé vytvoření páry a tím také rychlé rozehřátí vnitřního prostoru. Speciální uspořádání 8 trysek páry způsobuje rychlé rozdělení páry v ohřevném prostoru a kolem napařovacích misek, což má za následek rovnoměrné výsledky vaření.

Velký ohřevný prostor a velká odkládací plocha

Spousta prostoru pro kreativitu
Nový 40litrový ohřevný prostor vám umožní umístit na každou ze tří úrovní jednu nebo několik velkých nerezových misek pro přípravu pokrmů v páře. Tak velkou plochu vám nikdo jiný nenabídne!

Příprava ve 3 úrovních

Nejlepší výsledky ve všech úrovních
V parní troubě Miele můžete připravovat pokrmy až ve 3 úrovních současně - a dokonce různá jídla. Při přípravě v páře nedochází k přenosu vůní ani chutí na jiné pokrmy. Můžete tak současně připravit kompletní menu pro více osob. Každý pokrm si uchová své vlastní nezaměnitelné aroma.


Lehký zásobník vody

Snadná manipulace
Všechny parní trouby Miele s funkcí MultiSteam jsou vybaveny lehkým a snadno ovladatelným zásobníkem vody. Vyvíječ páry je umístěn za ohřevným prostorem.

Rychlá mikrovlna

Rychlé spuštění mikrovlny
Maximální výkon pouhým dotykem prstů: funkce Rychlá mikrovlna umožňuje rychlé spuštění na nejvyšší výkon mikrovlny. Po stisknutí tlačítka ""Start"" (1krát, 2krát nebo 3krát) se přístroj uvede do provozu na 30, 60 nebo 120 vteřin a následně se sám vypne. Tyto tři předdefinované časové hodnoty lze libovolně přeprogramovat, například, chcete-li si ohřát váš oblíbený šálek kakaa nebo ohříváte-li dětskou láhev.

Funkce udržování teploty

Udržuje hotové pokrmy automaticky teplé
Po ukončení vaření jsou pokrmy automaticky ještě 15 minut udržovány teplé bez ztáty na kvalitě. Nic se neděje, když se hosté o pár minut opozdí.


Příprava pokrmů v páře bez ohledu na množství

Stejná délka přípravy pro různé hmotnosti pokrmů
Ať už jen jedna porce nebo jídlo pro celou rodinu, hluboce zamražené nebo čerstvé potraviny, doba přípravy zůstává v parních troubách Miele stále stejná. Odpadá náročné vážení a výpočet různých dob přípravy.

Vlastní programy

Uložení často používaných programů
U parních trub Miele si můžete vytvořit až 20 vlastních programů: teplotu, délku a vámi požadovaný stupneň propečení si nastavíte individuálně dle vašich chutí a preferencí. Díky uložení vlastních programů můžete kdykoliv snadno a rychle připravit váš oblíbený pokrm se zárukou stále stejného výsledku.

Snadný a pohodlný odvápňovací program

Snadné odvápnění krok za krokem
Všechny parní trouby Miele lze snadno odvápnit pomocí odvápňovacích tablet Miele - k dostání na e-shopu Miele. Přístroj sám automaticky nahlásí, kdy je nutné provést odvápnění. Krok za krokem se vám na displeji zobrazí instrukce, jak při odvápnění postupovat.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
 

Sledování zásilky

Pokud si přejete vysledovat Vaši zásilku, prosím zadejte zde Vaše číslo objednávky.