+420 604 254 986
0
Košík
0 Kč

Produktové kategorie

Energetická třída

Provedení

Chytrá domácnost

Komfort

Péče o sklo a nádobí

Programy mytí

Možnosti mytí

Košové uspořádání

Miele, spol. s r.o.

Vestavné myčky nádobí

Všechny vestavné myčky nádobí Všechny plně vestavné myčky nádobí

Přednosti výrobků Miele

Patentovaná příborová zásuvka 3D+

Variabilita je zaručena díky inteligentní příborové zásuvce 3D+. Šířka, výška a hloubka jsou variabilní a přizpůsobí se každé potřebě. Díky sklopným hřebenovým řadám v prostřední části máte více místa na větší kuchyňské náčiní, jako například salátové příbory nebo kuchyňský nůž. Díky přestavitelným postranním dílům lze do horního koše bezpečně uložit i sklenice na vysoké stopce. To je další výhoda pro dokonalé výsledky mytí.

Nové košové uspořádání Miele

Nové košové uspořádání je až do detailu dokonale promyšlené a nabízí jedinečná řešení. Každé nádobí najde své správné místo pro optimální umytí. Barevně označené prvky FlexAssist poukazují na pohyblivé součásti a jsou označeny malými symboly. Díky tomu využijete flexibilní košové uspořádání pohodlně jediným pohybem. Integrované silikonové polštářky zajišťují v držáku na sklenice FlexCare šetrné upevnění choulostivých sklenic.

QuickPowerWash

V souhře neporazitelné: Nový mycí program QuickPowerWash a k tomu přesně optimalizované tablety UltraTabs Multi dosahují nejlepšího možného výsledku mytí a sušení běžně znečištěného nádobí během 58 minut. Tyto speciálně vyvinuté tablety mají zkrácenou dobu rozpouštění pouhé 2-3 minuty. Díky tomu je plný výkon mytí k dispozici ihned na začátku mycího programu. Výsledek: Třída čisticího výkonu A.


Výškově nastavitelný horní koš

Všechny myčky nádobí Miele umožňují hravé nastavení výšky horního koše – i v šikmé poloze. Můžete nastavit celkem 9 poloh. Kdykoliv tak můžete optimálně využít prostor myčky.

Sklopný držák na láhve

V držáku na láhve ve spodním koši najdou své stabilní místo láhve, vázy nebo jiné úzké a vysoké nádoby. Držák na láhve je umístěn tak, aby proud vody důkladně očistil vnitřek nádob. Pokud potřebujete místo na jiné kusy nádobí, můžete držák na láhve snadno sklopit.

Patentované sušení AutoOpen

Na konci mycího programu se automaticky mírně pootevřou dvířka myčky. Díky tomu se k nádobí dostane čerstvý vzduch a umývané předměty, jako například plastové nádobí, se dokonale vysuší. Speciální vedení vzduchu chrání vaši pracovní desku před vlhkostí.


Předvolba startu a integrovaný ukazatel zbytkového času

Předvolba startu 24 hodin umožňuje použití myčky kdykoliv chcete a využití výhodných (nočních) tarifů. Ukazatel zbývajícího času odpočítává dobu programu a informuje o tom, jak dlouho vybraný program ještě poběží. Jste tak kdykoliv informováni o stavu programu myčky nádobí.

ComfortClose

Užívejte si mimořádně lehké otevírání a zavírání dvířek Miele. Pohodlné: dvířka zůstanou v libovolné poloze.

Patentovaný zásobník soli ve dvířkách

Patentovaný zásobník soli je umístěn ve dvířkách myčky. Můžete jej pohodlně naplnit vestoje při pootevřených dvířkách. Není nutné se ohýbat, vyjmout spodní koš a manipulovat s ním hluboko v mycím prostoru.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
 

Sledování zásilky

Pokud si přejete vysledovat Vaši zásilku, prosím zadejte zde Vaše číslo objednávky.