+420 604 254 986
0
Košík
0 Kč

Produktové kategorie

Design

Komfort při obsluze

Uživatelské výhody

Nápojové speciality

Miele, spol. s r.o.

Vestavné kávovary

Kávovary na zrnkovou kávu Kávovary se systémem Nespresso

Přednosti výrobků Miele

Funkce OneTouch a OneTouch for Two

Všechny kávovary s mlýnkem na kávu jsou vybaveny kromě již známé přípravy pomocí funkce OneTouch novou funkcí OneTouch for Two. Tato funkce umožní současnou přípravu dvou chutných kávových specialit jedním stisknutím tlačítka. Zcela automaticky bude spuštěn příslušný program. Díky kratší době přípravy zůstane více času na požitek ve dvou.

Komora na mletou kávu

Kromě zásobníku na zrnkovou kávu jsou kávovary Miele s mlýnkem na kávu vybaveny přídavnou komorou na mletou kávu. V ní můžete mít zásobu jiného druhu mleté kávy, např. kávy bez kofeinu.

Funkce kávové konvice

Stisknutím tlačítka vám kávovar připraví až 8 šálků kávy nebo čaje do připravené kávové či čajové konvice.


Vestavný kávovar se systémem Nespresso

Pomocí tohoto vestavného kávovaru Miele připravíte espresso& i kávu z kapslí Nespresso mimořádně pohodlně. A samozřejmě také cappuccino, latte macchiato atd. Systém Nespresso funguje na principu kapslí, ve kterých je mletá káva uzavřena bez přístupu vzduchu. Každá kapsle garantuje maximální chuť ve stále stejně vysoké kvalitě bez ohledu na počet šálků.

ComfortDoor

Patentovaná dvířka ComfortDoor: Pouze kávovary Miele nabízejí díky vyklopení celé čelní strany pohodlný přístup například k zásobníku na zrnkovou kávu, vyjímatelnému zásobníku vody, zásobníku na kávovou sedlinu i k odkapávací misce.

Osvětlení BrilliantLight

Vždy ten nejlepší pohled na vaši kávu – to umí jen BrilliantLight. Mírné LED osvětlení dodá každému šálku svou atmosféru a přinese příjemnou náladu do vaší kuchyně. Perfektním doplněním vyváženého designu všech kávovarů je osvětlení BrilliantLight, další vizuální designový prvek, který požitek z kávy ještě více podtrhne.


Možnost pevného připojení na vodu

Kromě kávovarů se zásobníkem vody existují i přístroje s pevným připojením na vodu. Výhody jsou přitom jasné, odpadá pravidelné dolévání vody. Tím šetříte čas a je to mimořádně pohodlné. Přístroje s přívodem čerstvé vody můžete na přání přepnout i na provoz se zásobníkem.

Eco mód

K maximálnímu snížení spotřeby energie se kávovar v režimu Eco zahřívá až těsně před přípravou prvního nápoje. Režim Eco je volitelná doplňková funkce a podle přání jej můžete nastavit nebo vypnout pomocí základního nastavení.

Zablokování zprovoznění

Zablokování zprovoznění nastavíte na přístroji stisknutím tlačítka. Tím je zabráněno nechtěnému zapnutí přístroje např. dětmi.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 15% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
 

Sledování zásilky

Pokud si přejete vysledovat Vaši zásilku, prosím zadejte zde Vaše číslo objednávky.