Miele@home

Propojení domácích přístrojů pomocí Miele@home

Všechny inteligentní domácí spotřebiče Miele s funkcí Miele@home lze pohodlně a spolehlivě propojit. Obsluha je snadná – ať už pomocí aplikace Miele, hlasového ovládání, nebo integrací do stávajících řešení pro chytrou domácnost. Propojení probíhá přes váš WiFi router a cloud Miele.

 

Aplikace Miele: vše pod kontrolou s naprostým komfortem

Váš dokonalý společník: s aplikací Miele máte o svých domácích přístrojích Miele neustálý přehled. Chtěli byste například sledovat průběh přípravy v pečicí troubě nebo si přejete vědět, jestli už je prací program ukončen? Naše aplikace s komfortní a rychlou obsluhou vám potřebné informace zajistí. Kromě toho nabízí i doplňkové informace a služby k vašim přístrojům Miele, například BaristaAssistant nebo recepty.

Úvodní obrazovka nabízí vždy optimální přehled o aktuálním stavu vašich propojených přístrojů Miele. Díky funkci rychlého přístupu můžete přímo provádět důležitá nastavení, jako je pozastavení nebo ukončení.

Díky funkci MobileControl nejen že máte o všem přehled, ale můžete také ihned zasáhnout. Přes aplikaci lze přímo a bez námahy vybírat programy, nastavovat předvolbu startu a další funkce.

Funkce RemoteUpdate: díky této funkci se softwarové aktualizace dostupné pro vaše domácí přístroje Miele jednoduše přenesou do příslušného přístroje a nainstalují – zcela bez návštěvy servisního technika.

 

Domácí přístroje Miele v systému Smart Home

Chytrá domácnost usnadňuje každodenní život a nabízí individuální komfort bydlení. Okenní rolety, topení a domácí přístroje spolu komunikují a stále častěji se ovládají pomocí aplikací nebo hlasových příkazů. Také mnoho přístrojů Miele lze připojit k síti. Díky praktickému rozhraní Miele Cloud je můžete snadno a rychle integrovat do partnerské aplikace pro chytrou domácnost. Díky tomu můžete využívat efektivitu a komfort, které přináší komplexní síťové propojení domu.

Inteligentní energetický management přináší větší pohodlí a úspory nákladů. Pomocí vlastního fotovoltaického systému nebo digitálního elektroměru využíváte energii, když je k dispozici. Centrální správce energie pak automaticky spustí pračku, sušičku nebo myčku nádobí.

Síťové domácí přístroje Miele lze pohodlně integrovat do stávajících systémů domácí automatizace prostřednictvím rozhraní Miele Cloud. Všechny přístroje ve vaší domácnosti se tak přehledně zobrazí v jedné aplikaci.

Díky propojení domácích přístrojů Miele do sítě budete vždy odcházet z domu s pocitem bezpečí. Integrujte své přístroje snadno a pohodlně do své individuální bezpečnostní rutiny. Jakmile odejdete do práce, všechny domácí přístroje Miele připojené k síti se automaticky přepnou do pohotovostního režimu.

Své osobní zvyklosti lze optimálně přizpůsobit vašim síťovým přístrojům Miele. V režimu Dinner Mood se rozsvítí náladové osvětlení, jakmile usednete ke stolu s hosty. Když odejdete z domu, automaticky se spustí váš robotický vysavač.

 

Ideální propojení chytrých přístrojů

Komfortní a flexibilní: Vaše propojené domácí přístroje Miele lze ovládat nejen prostřednictvím aplikace, hlasové asistence nebo pomocí partnerských řešení, mohou ale také vzájemně komunikovat. Sušička například po praní automaticky zvolí vhodný program sušení. Důležité kroky ovládání jsou tímto způsobem automatizovány nebo výrazně zjednodušeny. Vaše přístroje inteligentně „myslí“ a usnadňují vám každodenní život.

Pomocí funkce SuperVision si domácnost můžete vytvářet a plánovat efektivně a pohodlně – bez nutnosti mít po ruce chytrý telefon nebo tablet. Na velkorysém displeji kuchyňských spotřebičů se zobrazuje aktuální stav, příp. zbývající doba činnosti ostatních přístrojů Miele, včetně příslušných upozornění. Na displeji pečicí trouby tak například můžete sledovat stav programu pračky.

Díky funkci Con@ctivity 3.0 pracuje váš odsavač automaticky přesně tak, jak je potřeba. Jakmile je varná deska zapnuta nebo vypnuta, reaguje odsavač par automaticky. Sací výkon odsavače se automaticky upraví dle skutečného dění na varné desce. Přístroje navzájem komunikují prostřednictvím WiFi.

Dokonalá spolupráce kávovaru s nahřívačem - Kávovar vám kávu připraví automaticky s časovačem na požadovaný čas a nahřáté šálky vám poskytne nahřívač, který díky Con@ctivity komunikuje s kávovarem a zapne se automaticky 30 minut předem.

Díky nové funkci Wash2Dry pošle vaše pračka po skončení praní svá data sušičce. Ta automaticky použije ten správný program. Pro využívání této funkce musí být přístroje přihlášeny v domácí WiFi síti.

 

 

Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.