10 let záruka na vybrané modely

Prodloužená záruka znamená pro zákazníka Miele bezstarostnost i po uplynutí zákonné záruky. Miele poskytuje při koupi přístroje standardní dvouletou záruku výrobce. Platnost Prodloužené záruky začíná v návaznosti na tuto záruku a certifikát Prodloužené záruky je platný po dobu dalších osmi let.
Miele se zavazuje odstranit závady přístrojů s Prodlouženou zárukou v přiměřené době opravou nebo výměnou poškozených dílů. Náklady spojené s odstraněním závad hradí Miele.

Prodlouženou záruku zdarma může zákazník získat pouze na níže uvedené modely, které zakoupí u autorizovaného prodejce Miele na území České republiky v období od 1. 2. 2020 do 31. 12. 2020:

Prodloužená záruka a výhody z ní plynoucí se vztahují vždy ke konkrétnímu přístroji, který je specifikován výrobním číslem. Prodloužená záruka je nepřenosná, při změně vlastníka přístroje platí certifikát pouze po předchozím písemném souhlasu Miele.

 

Prodlouženou záruku nelze uplatnit při používání přístrojů pro firemní, živnostenské či komerční účely.

Hodnota Prodloužené záruky činí 7 500 Kč včetně DPH za každý přístroj. Zakoupením výše uvedených přístrojů v období od 1. 2. 2020 do 31. 12. 2020 získá zákazník Prodlouženou záruku zdarma.

 

Prodloužená záruka se nevztahuje na závady, pokud:

 • vznikly následkem chybného umístění nebo instalace přístroje, např. nedodržením platných bezpečnostních předpisů nebo písemného návodu k obsluze, instalaci nebo montáži,
 • byl přístroj používán způsobem odporujícím stanovenému účelu a nesprávně obsluhován nebo zatěžován např.používáním nevhodných pracích a mycích prostředků nebo chemikálií, nebo byl přístroj poškozen z důvodu proniknutí kapalin, stavebního prachu nebo toneru,
 • byly způsobeny vnějšími vlivy jako přepravou, nárazem nebo úderem, povětrnostními vlivy nebo jinými přírodními jevy,
 • byly na přístroji provedeny opravy nebo změny neautorizovanými servisními službami.
 • byly tyto na příslušenství přístroje, které však není standardním příslušenstvím k takovému typu přístroje,
 • byly při předchozí opravě nebo změně přístroje použity jiné než originální náhradní díly Prodávajícího a příslušenství,které nebylo Prodávajícím odsouhlaseno,
 • se jedná o rozbité sklo, nebo vadnou žárovku,
 • vznikly kolísáním proudu a napětí překračujícím výrobcem udané toleranční meze,
 • byla zanedbána údržba a čištění podle návodu k obsluze,
 • vznikly používáním přístroje k profesionálním účelům či k výkonu podnikatelské činnosti.

Zákazník má nárok na Prodlouženou záruku zdarma k pračce a sušičce při splnění níže uvedených podmínek:

 • Datum prodeje spotřebičů, ke kterým se bude Prodloužená záruka vztahovat, uvedené na prodejním dokladu a zároveň na Registračním formuláři Prodloužené záruky, bude odpovídat době trvání této nabídky, a to od 1. 2. 2020 do vyprodání zásob, nejpozději však do 31. 12. 2020.
 • U sušiček je možné uplatnit Prodlouženou záruku pouze při současném zakoupení v setu s pračkou WDB 030. Sušička musí být uvedena na stejném dokladu jako pračka.
 • Přístroj je nutné zaregistrovat prostřednictvím tištěného registračního formuláře nebo online nejpozději do 1 měsíce od zakoupení přístroje (ne později než 31. 12. 2020).
 • Partner vyplní se zákazníkem tištěný nebo online Registrační formulář Prodloužené záruky tak, aby obsahoval veškeré náležitosti (údaje o zákazníkovi, údaje o přístrojích vč. typu a výrobního čísla, datum prodeje, číslo faktury Miele, datum a podpis zákazníka, podpis a razítko prodejce) a odešle jeho scan na adresu certifikat@miele.cz. Následně je Certifikát zaslán koncovému zákazníkovi na e-mail uvedený v registračním formuláři a přístroje jsou podle výrobního čísla registrovány v databázi servisu Miele.
 • Partner je povinen Zákazníka před vyplněním Registračního formuláře Prodloužené záruky vhodně seznámit se Smluvními podmínkami Prodloužené záruky, a to zejména s právy vyplývajícími ze zpracování osobních údajů tak,jak je uvedeno v bodě 7.7 a násl. Smluvních podmínek Prodloužené záruky. Seznámení se Smluvními podmínkami Prodloužené záruky může být nahrazeno poskytnutím jejich aktuální kopie Zákazníkovi.
Registrační formulář vyplňte ZDE 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.