Produktové kategorie

Porovnání produktů

Provedení

Komfort při obsluze

Navigation

Filtrační systém

Aplikace

Miele, spol. s r.o.

Robotické vysavače

Jak obsluhovat RX2


Přednosti výrobků Miele

Smart Navigation

Smart Navigation spojuje 3 inovativní vlastnosti: systém určování polohy s kamerou zajišťuje spolehlivou navigaci. Technologie ochrany nábytku s 10 senzory zabraňuje kolizím. A efektivní vysávání v rozích a podél stěn zajišťuje díky extra dlouhým postranním kartáčům obzvláště efektivní čištění v rozích. RX1 tak zvládne důkladně vyčistit všechny vaše podlahy.

Dálkové ovládání

Chcete vysavač RX1 ovládat jinak, než jak ho navádí automatický program? To je snadné – díky dodanému dálkovému ovládání můžete robotický vysavač ovládat i samostatně. Jednoduchými příkazy přesunete vysavač Scout RX1 cíleně do těch míst, které potom přístroj spolehlivě zbaví nečistot.

Časovač

Ovládat robotický vysavač Miele je hračka. Pouhými dvěma dotyky na přehledném displeji zvolíte požadovaný režim a spustíte vysavač Scout RX1. Zbytek udělá vysavač zcela samostatně. Nebo můžete zadávat příkazy pomocí dodaného dálkového ovládání – pohodlně z křesla.


Ploché provedení

Kompaktní plochý tvar vysavače Scout RX1 umožňuje obratný pohyb po vašem bytě. Snadno se dostává i pod plochý nábytek a do těžko dostupných míst. Ještě nikdy nebylo tak snadné mít čisto i pod postelemi, poličkami a sedačkami.

Efektivní vysávání v rozích a podél stěn

Prach a nečistoty se často schovávají v rozích místnosti. A především tam je výkon mnoha robotických vysavačů nepříliš přesvědčivý. U vysavače Scout RX1 je tomu jinak: jeho perfektní navigační systém najde i zasuté kouty a okrajové části, ze kterých jeho extra dlouhé boční kartáče vymetou každou nečistotu.

Filtr AirClean

Filtr AirClean zajistí, že vysátý prach zůstane tam, kde má být. Tedy ve sběrné nádobě vysavače Scout RX1. Dvoustupňový filtrační systém AirClean filtruje částečky nečistot z nasávaného vzduchu mimořádně důkladně. Vysavač Scout RX1 tak zajistí dokonce nižší obsah jemného prachu v obytné místnosti než před vysáváním.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.