Miele, spol. s r.o.

Kartáčové vysavače

Přednosti výrobků Miele

Komfortní rukojeť s integrovaným ovládáním

Ergonomicky tvarovaná komfortní rukojeť s povrchem Softgrip padne mimořádně dobře do ruky a zajišťuje snadné ovládání vysavače Dynamic U1. Jedním stisknutím tlačítka můžete přístroj a/nebo elektrokartáč podle potřeby zapnout nebo vypnout.

Ergonomická rukojeť dvířek

Pro bezpečný a pohodlný transport má vysavač S7 na zadní straně ergonomicky tvarovanou rukojeť. Je umístěna tak, aby bylo možné kartáčový vysavač zvednout v ideální rovnováze a bylo jej možné snadno přenášet. Díky tomu je transport vysavače S7 komfortní - především při použití ve vícepodlažních objektech.

Akční rádius

Kabel o délce 10 m, teleskopická trubice a flexibilní hadice: Vysavač S7 nabízí akční rádius 14 metrů. Díky tomu můžete snadno vysávat i velké plochy, protože nemusíte tak často hledat další zásuvku.


Komfortní navíjení kabelu s rychlým odejmutím

Pomocí dvou háčků na krytu a díky praktickému kabelovému klipu snadno upevníte přívodní kabel – čistě a bude vždy po ruce. K rychlému odejmutí kabelu při zahájení práce můžete spodní hák na kabel otočit nahoru.

Parkovací pozice

Díky velké odstavné ploše můžete vysavač S7 spolehlivě a bezpečně odstavit. Kartáčový válec se automaticky vypne, aby byl koberec chráněn.

Plnohodnotné příslušenství

Na zadní straně kartáčového vysavače Miele je sériově integrováno hodnotné třídílné příslušenství. Hubice na čalouněný nábytek, sací štětec a extra dlouhá hubice pro vysávání spár jsou vždy po ruce.


Filtr HEPA AirClean

Miele vám dává na výběr tři různé vzduchové filtry. Filtr HEPA AirClean zadrží i ty nejmenší částečky. Technologie Timestrip® pro indikaci výměny filtru

Hygiena

Vynikající celková účinnost filtrů vysavačů Miele je založena na vícestupňovém filtračním systému. Systém se skládá z inovativního sáčku Miele HyClean, motorového filtru a vzduchového filtru Miele. Součinnost těchto komponent zajišťuje odfiltrování až 99,9 % jemného prachu. Můžete se nadechnout!

Všestranná podlahová jednotka

Optimálně umístěné sací kanály a vlnovitě uspořádané kartáčovací hřebeny zajišťují vynikající výsledky čištění. Perfektní výsledek vysávání až k okrajům. Vlasy a chlupy lze z kartáčového válce snadno odstranit. Pro případ, že omylem vysajete něco, co jste nechtěli, je podlahová jednotka vybavena bezpečnostním vypínáním. Už žádné šrámy: lišta z měkkého plastu chrání nábytek a přístroj při nechtěnných kolizích.


 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.