Pekáč Gourmet ZDARMA

Akční modely pečících trub

Pečicí trouba v atraktivním nerezovém designu s výsuvnými pojezdy FlexiClip a PerfectClean nebo pyrolýzou.

Pekáč Gourmet - perfektní na pečení a zapékání

Pekáč Gourmet lze použít v pečicí troubě i na varné desce. Model HUB 5000 M v ceně 4.590,- Kč je vhodný pro použití na elektrických varných deskách, model HUB 5001 M v ceně 6.490,- Kč i na indukčních varných deskách. Pekáče nejsou vhodné pro použití na plynových varných deskách.

Voucher na Miele Gourmet pekáč je dodáván společně s pečicí troubou Series 120 a vztahuje se na 1 kus pekáče Gourmet HUB 5000 M nebo HUB 5001 M - záleží na vašem výběru. Akce trvá do 31.3.2020.


Povrchová úprava PerfectClean u modelu H 2567 B

Hravě jednoduché čištění: mnoho součástí vaší pečicí trouby Miele, jako např. vnitřní prostor, pečicí plechy a rošty, jsou opatřeny patentovanou povrchovou úpravou s jedinečnými nepřilnavými vlastnostmi. Díky tomu odstraníte i odolné nečistoty bez námahy pomocí houbičky a kapky jaru.

Pyrolytické čištění u modelu H 2567 BP

Pyrolýza je automatické samočištění znečištěného vnitřního prostoru při vysoké teplotě. Zdlouhavé a namáhavé čištění i agresivní čisticí prostředky již patří minulosti. Během pyrolytického čištění se veškeré zbytky jídla rozpadnou na popel a beze zbytku se tak uvolní z povrchu vnitřního prostoru. Pro spotřebu energie platí: tolik, kolik je nutné, ale tak málo, jak je jen možné.

Vybavení Pyrofit u modelu H 2567 BP

Nejen vnitřní prostor, ale i postranní mřížky, rošty a výsuvné pojezdy FlexiClip budou díky povrchové úpravě Pyrofit po každé pyrolýze zářivě čisté. Protože díky povrchu Pyrofit mohou všechny tyto části zůstat během pyrolýzy ve vnitřním prostoru a současně se vyčistit.
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.