Miele, spol. s r.o.

Přístroje Range

Přednosti výrobků Miele

Klimatické pečení

Připravit křupavoučký chléb nebo housky bylo až doposud výsadou pekaře. Nyní to však hravě zvládnete i vy: díky pečicí troubě Miele s klimatickým pečením. Zvýšená vlhkost vzduchu v pečicím prostoru optimalizuje výsledky přípravy u mnoha druhů jídel: voňavý nadýchaný chléb s křupavou kůrčičkou, housky a rohlíky čerstvé jako od pekaře, jemná šťavnatá pečeně s chutnou kůrkou, zapečené pokrmy, lahodné suflé a mnoho dalších dobrot...

Elektronická regulace teploty

Pomocí elektronické kontroly teploty přípravy pokrmu je zaručena přesná regulace teploty. Díky tomu je možné dosažení nejlepších výsledků pečení díky minimálním odchylkám teploty a díky širokému spektru použití od přípravy jogurtu až po křupavé grilované maso.

Bezdrátový pokrmový teploměr

Individuální a na stupeň přesné pečení masa, ryb a drůbeže díky měření vnitřní teploty vč. ukazatele zbytkového času. Aby nebyl nutný žádný dozor nad procesem přípravy pokrmu. Použití pokrmového teploměru je velmi snadné. To nejlepší: je kdykoliv po ruce, protože je ukryt ve dvířkách pečicí trouby.


3dveřová koncepce

48palcové přístroje od Miele zahrnují pečicí troubu s mikrovlnou, pečicí troubu a nahřívač Gourmet Push-to-open. Pečicí trouba s mikrovlnou a pečicí trouba jsou v souladu s filozofií dotykového ovládání Miele M Touch. Podtrženo, sečteno: spousta místa pro přípravu různých pokrmů.

Otevírání a zavírání s tlumením

Dvířka pečicích trub v kuchyňských spotřebičích řady Range se zavírají a otevírají snadno a s tlumením. Tato komfortní funkce spolehlivě zabraňuje nárazu při rychlém zavření dvířek.

Pyrolýza & PyroFit

Automatické samočištění se postará o to, aby byly již během pečení masa a moučníků odstraněny zbytky tuků a nedocházelo k jejich připékání. To platí rovněž pro příslušenství vhodné pro proces pyrolýzy. Vnitřek varného prostoru a příslušenství tak zůstávají čisté a není nutné použití agresivních čisticích prostředků.


Teplotní čidlo

Teplotní senzor je bezpečnostním zařízením, které trvale přebírá kontrolu teploty, když je odsávač par zapnutý. Pokud dojde k překročení určité teploty, odsávač automaticky přepne na výkonnější stupeň. Zabráníte tak zbytečné spotřebě energie. Teplotní senzor přispívá k dobrému pocitu bezpečí.

Osvětlení LED ClearView

Pro odsávače par Miele Range bylo vyvinuto speciální LED osvětlení, které generuje přirozené světlo tak, abyste vždy měli přehled o skutečné barvě a konzistenci potravin. Kromě toho šetří LED osvětlení elektrickou energii a jeho životnost je dlouhá. Systém osvětlení LED ClearView byl pro odsávače par Range testován na životnost 20 let.

Ruční práce Made in Germany

Všechny odsávače par značky Miele jsou navrhovány v Arnsbergu, při jejich výrobě převažuje ruční práce. Každý odsávač je jedinečný. Na všech stupních výroby najdete svědomitou ruční práci: při ohýbání, svařování i broušení. Velký podíl na úspěchu značky Miele má úsilí zaměstnanců, jejich know-how, kreativita a vysoké nasazení.


"

 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.