Tipy na dárky

Robotický vysavač Scout RX2

Důkladné vysávání díky systému Smart Navigation. Vysává, i když nejste doma. Vydrží pracovat až 2 hodiny v kuse a pro načerpání nové energie si sám vyhledá svou dobíjecí stanici. K dodání i v černé i červené variantě.

Koupit vysavač RX2

Objevte kouzlo skvělé kávy

Automatická příprava espressa, cappuccina, latte macchiata i dalších kávových specialit. Komfortně a stisknutím jediného tlačítka. Samotnou přípravou to však nekončí, každý barista dobře ví, že základem lahodné kávy je správné a pravidelné čištění, což dělají kávovary Miele zcela automaticky.
Vyberte si z široké nabídky volně stojících kávovarů na zrnkovou kávu Miele CM ten pravý, dokonce v různých barevných variantách.

Koupit volně stojící kávovar

FashionMaster 3.0

Žehlicí systém FashionMaster si zamiluje každý. Vybavený přehledným LCD displejem, který vás informuje o stavu přístroje nebo když je potřeba cokoliv doplnit, vyprázdnit či vyčistit. FashionMaster zajistí perfektní výsledky žehlení, hravě si poradí s jakoukoliv textilií, je-li potřeba, dokonce i ve svislé poloze. Ještě nikdy nebylo žehlení snazší! Dopřejte si radost a usnadněte si práci!
V naší nabídce najdete akční model z předváděcích akcí.

Koupit žehlící systém FashionMaster

Podlahové vysavače

Podlahové vysavače sáčkové i bezsáčkové zajistí vaší domácnosti dokonalou čistotu a hygienu. Díky vysoce účinnému filtračnímu systému a stabilnímu výkonu. S vysavačem se dostanete do všech koutů domácnosti.

Koupit vysavač
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.