Miele, spol. s r.o.

Odsavače RangeHood

Přednosti výrobků Miele

Teplotní čidlo

Teplotní senzor je bezpečnostním zařízením, které trvale přebírá kontrolu teploty, když je odsávač par zapnutý. Pokud dojde k překročení určité teploty, odsávač automaticky přepne na výkonnější stupeň. Zabráníte tak zbytečné spotřebě energie. Teplotní senzor přispívá k dobrému pocitu bezpečí.

Osvětlení LED ClearView

Pro odsávače par Miele Range bylo vyvinuto speciální LED osvětlení, které generuje přirozené světlo tak, abyste vždy měli přehled o skutečné barvě a konzistenci potravin. Kromě toho šetří LED osvětlení elektrickou energii a jeho životnost je dlouhá. Systém osvětlení LED ClearView byl pro odsávače par Range testován na životnost 20 let.

Ruční práce Made in Germany

Všechny odsávače par značky Miele jsou navrhovány v Arnsbergu, při jejich výrobě převažuje ruční práce. Každý odsávač je jedinečný. Na všech stupních výroby najdete svědomitou ruční práci: při ohýbání, svařování i broušení. Velký podíl na úspěchu značky Miele má úsilí zaměstnanců, jejich know-how, kreativita a vysoké nasazení.


Otočný volič

Ovládání výkonu ventilátoru a LED osvětlení na odsávači par je intuitivní a snadné, pomocí otočného voliče.

Miele CleanCover

Za tukovými filtry se nachází systém Miele CleanCover: Místo ostrých kovových hran a elektrických součástí je zde pouze uzavřený hladký povrch. Jeho čištění je mimořádně snadné a chrání vás před kontaktem s kabely a součástmi motoru. Pečlivost Miele v detailech – více komfortu a bezpečí.

 "

 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.