Miele, spol. s r.o.

Sporáky RangeCooker

Přednosti výrobků Miele

Klimatické pečení

Připravit křupavoučký chléb nebo housky bylo až doposud výsadou pekaře. Nyní to však hravě zvládnete i vy: díky pečicí troubě Miele s klimatickým pečením. Zvýšená vlhkost vzduchu v pečicím prostoru optimalizuje výsledky přípravy u mnoha druhů jídel: voňavý nadýchaný chléb s křupavou kůrčičkou, housky a rohlíky čerstvé jako od pekaře, jemná šťavnatá pečeně s chutnou kůrkou, zapečené pokrmy, lahodné suflé a mnoho dalších dobrot...

Elektronická regulace teploty

Pomocí elektronické kontroly teploty přípravy pokrmu je zaručena přesná regulace teploty. Díky tomu je možné dosažení nejlepších výsledků pečení díky minimálním odchylkám teploty a díky širokému spektru použití od přípravy jogurtu až po křupavé grilované maso.

Bezdrátový pokrmový teploměr

Individuální a na stupeň přesné pečení masa, ryb a drůbeže díky měření vnitřní teploty vč. ukazatele zbytkového času. Aby nebyl nutný žádný dozor nad procesem přípravy pokrmu. Použití pokrmového teploměru je velmi snadné. To nejlepší: je kdykoliv po ruce, protože je ukryt ve dvířkách pečicí trouby.


3dveřová koncepce

48palcové přístroje od Miele zahrnují pečicí troubu s mikrovlnou, pečicí troubu a nahřívač Gourmet Push-to-open. Pečicí trouba s mikrovlnou a pečicí trouba jsou v souladu s filozofií dotykového ovládání Miele M Touch. Podtrženo, sečteno: spousta místa pro přípravu různých pokrmů.

Otevírání a zavírání s tlumením

Dvířka pečicích trub v kuchyňských spotřebičích řady Range se zavírají a otevírají snadno a s tlumením. Tato komfortní funkce spolehlivě zabraňuje nárazu při rychlém zavření dvířek.

Pyrolýza & PyroFit

Automatické samočištění se postará o to, aby byly již během pečení masa a moučníků odstraněny zbytky tuků a nedocházelo k jejich připékání. To platí rovněž pro příslušenství vhodné pro proces pyrolýzy. Vnitřek varného prostoru a příslušenství tak zůstávají čisté a není nutné použití agresivních čisticích prostředků.


Ergonomická otočná rukojeť

Otočná rukojeť následuje pohyb ruky a umožňuje ergonomické ovládání dvířek pečicí trouby. Snadné otevírání a zavírání tak podporuje přirozené pohyby.

Využití zbytkového tepla

Ještě lepší energetické účinnosti dosáhnete, když použijete pokrmový teploměr nebo naprogramujete dobu vaření. Pečicí trouba Miele se vypne dříve a zbytkovým teplem dopeče pokrm bez ovlivnění výsledku vaření.

Vlastní programy

V pečicích troubách Miele můžete vytvořit až 20 vlastních programů: provozní způsob, teplotu a délku přípravy můžete přitom nastavit individuálně. Můžete tak snadno zvolit nastavení pro často připravované pokrmy a automaticky a přesně zopakovat vydařené výsledky.


"

 
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.