pokus

Dárek ke kávovaru Miele CM 5710 Silence

1kg zrnkové kávy a izolační konvice v hodnotě 4 489 Kč

K volně stojícímu kávovaru Miele CM 5710 Silence od nás nyní dostanete dárek v hodnotě 4 489 Kč. Získejte 1 kg zrnkové kávy Miele a izolační kávovou konvici. Ještě tišší kávovar za atraktivnější cenu.

Uplatnit voucher

AutoDos s integrovaným zásobníkem PowerDisk.

Voucher na 6x PowerDisk® All in 1!
Zajistěte si zásobu PowerDisků na půl roku mytí zdarma. K Vaší nové myčce Miele se systémem AutoDos jste obdrželi voucher na 6 kusů PowerDisku. Stačí jen uplatnit dárkový kupón na našem e-shopu a my vám bezplatně zašleme zásobu PowerDisků až domů.

Více o akci

Universální XL balení zdarma

Limitovaná nabídka!
Pokud si zakoupíte některý z vybraných modelů sáčkových podlahových vysavačů, získáte 2x balení sáčků HyClean a 1x kartáč SUB 20 v hodnotě 1200 Kč zdarma.Nabídka platí od 1.2.2020 do vyprodání zásob.

Více o akci

Pračky Miele s unikátním dávkováním TwinDos s dárkem v hodnotě více než 2 600 Kč zdarma!

S nákupem pračky se systémem TwinDos obdržíte prací prostředky v hodnotě více než 2 600 Kč. Při běžné spotřebě vám vystačí na více než půl roku praní. Nyní pračky s tímto unikátním dávkovacím systémem již od 29 990 Kč!

Více o akci

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte XXL balení originálních sáčků Miele HyClean současně s vysavačem Miele a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma.

AKCE platí do 31.12.2020.

Více o akci

Ke kávovaru skvělou kávu z pražírny

Pokud si zakoupíte u nás kávovar Miele získáte zdarma 250 g pražené kávy ESPRESSO BLEND z pražírny "Vaše Pražírna" z podhůří Jeseníků. Jedná se o směs kávy 70% arabica a 30% robusta. Tato káva patří k chuťově výrazným kávám a potěší každého milovníka kávy.

Přehled vestavných kávovarů.
Přehled volně stojících kávovarů.

Voucher k pračce s dávkováním TwinDos

Žádný jiný systém tekutých pracích prostředků nepere jak bílé, tak barevné prádlo tak důkladně, jako 2fázový systém od Miele. Vyberte si, která nabídka je pro vás zajímavější, a jednoduše uplatněte svůj voucher.

Více o akci

Voucher na tablety UltraTabs Power

Zajistěte si bezplatný startovací balíček tablet UltraTabs Multi, nebo zásobu tablet za zvýhodněnou cenu. Stačí uplatnit voucher, který jste obdrželi s Vaší novou myčkou Miele G 6000 EcoFlex.

Více o akci

Voucher na 1 vůni zdarma

S nákupem sušičky Miele T1 se systémem FragranceDos2 jste obdrželi voucher na 1 vůni do sušičky zdarma. Stačí si na e-shopu Miele vybrat a bude Vám poslána zcela zdarma.

Více o akci

4 flakóny s vůní za cenu 3

S nákupem sušičky Miele T1 jste obdrželi voucher na 1 vůni do sušičky zdarma. Stačí si na e-shopu Miele objednat 4 vůně do sušičky, zaplatíte však pouze 3.

Více o akci

Prodloužení záruky u chladniček a mrazniček na 5 let.

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.
Více o akci

Tipy na dárky, které vydrží

Spolehněte se na Miele při výběru dárků ke každé přiležitosti. Máme pro vás pár tipů, čím potěšit své blízké, ať už jako dárek, nebo jako pomocníka pro přípravu těch nejlepších lahůdek na sváteční stůl.

Více o dárcích

Cenově výhodné sety vestavných přístrojů

Vybrané vestavné přístroje Miele můžete mít při zakoupení v setu s myčkou, pečicí troubou a varnou deskou za zvýhodněnou cenu.

Více o akci
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod Miele. Jsme zde pro vás již od roku 2000.
Spotřebič namontujeme a do obsluhy vás zaškolíme zdarma.
U vestavných spotřebičů překlopíme cenu do 12% sazby DPH.
V nabídce máme kompletní sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů Miele.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.